reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
ja mam tą dużą C, kojec z Motherhood i nie zamieniłabym na inną, dostałam ją od męża w pierwszej ciąży na mikołajki (poduszkę pod poduszkę) i ratowała mój kręgosłup już nie raz, ja polecam, do karmienia nie używałam jej aż tak dużo, ale do spania nawet po ciąży tak. Sprawdza się też jako zagłówek, nic się z nią nie dzieje. Znajoma uszyła mi do niej poszewkę na zmianę, ja polecam mimo, że cena odstrasza
 
Hej :-) kilka dni temu zamówiłam literki z imieniem synka, które będę mogła powiesić na fiołkową ścianę w sypialni nad łóżeczkiem i dziś mi Pani wysłała zdjęcie pracy :-) jak pisałam nie będziemy póki co robić pokoju dla synka więc będzie u nas, a chciałbym żeby choć jakiś dziecięcy akcent był na ścianie :-)-
1469204212891.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469204212891.jpg
    1469204212891.jpg
    70,8 KB · Wyświetleń: 273
śliczne!
ja swojemu małemu chyba sama coś stworze. dla córki jak była mała to udało mi się wygrać literki w jakimś konkursie na fb i do tej pory sobie wiszą :)
Zobacz załącznik 763944

na pewno uszyje mu podusie w tym stylu jak ma jego siostra :) z ręcznie malowanym imieniem.
Zobacz załącznik 763946
Zobacz załącznik 763947

a na ścianę nad łóżeczko zrobię pewnie chmurkę albo łapacz snów :) chmurka szyta a łapać snów z córką robiłam :) ze wstazek guzików itp. nie mam foty a tel mi pada ;)
Zobacz załącznik 763948

ale na to wszystko musi mi przyjść wena ha ha :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ale super te literki z imieniem:)
Tez chce wlasnie powiesic nad lozeczkiem cos takiego.
A ja wczoraj wybralam sie do smyka i z przecen wychaczylam jeszcze pajacyki i czapeczki 2pak,najbardziej spodobal mi sie ten pajacyk cieply w kolorze jeansu:)
 

Załączniki

  • DSC_0082.JPG
    DSC_0082.JPG
    977,6 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry