reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Własne mieszkanie eh marzenie tyle lat na karku a maz nigdy nie mial umowy na czas nieokreślony, nikt nam też nic nie dal I nie da od lat wynajmujemy mieszkanie, moze za 3-5 lat uda się kupić mieszkanie ale na pewno nie nowe i na pewno nie duże

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odzywam się :D
No ja jeszcze w szpitalu... jutro mam mieć zrobione USG. Trochę plamie jeszcze kolorem latte....

Dzisiaj się trochę zawiodłam na koleżankach... miały mnie odwiedzić w szpitalu.. to napisały ze ich nie będzie bo pojechały na nadgodziny do pracy.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
leeleeth ją przy kaszlu też miałam takie uczucie ból w podbrzuszu aż łezki polecialy ale było to jednorazowe , a co do objawów ja już nie mam praktycznie żadnych lekki ból piersi i okropna wrażliwośc na zapachy poza tym czuje się doskonale ale jestem dobrej myśli staram się nie martwić na zapas :*
Nimitii ja mam cały czas uczucie takiego ciągnięcia w podbrzuszu ale to chyba normalne bo macica się rozciąga , ale daj znać pozniej co Co twoja lekarka powiedziała
Naticzek też słyszałam dobre opinie o Palmersie I chyba w niego zainwestuje
Dorcia wielki podziw dla Twojej mamy
 
No kurczę w końcu się odezwalas :) czeka Cię dzień pełen wrażeń...ech a mój chłop wczoraj oznajmił mi,że się budujemy (mając już dom) zajebiscie !!! Powodzenia kochana :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
A co tam będzie budował?:D
Nie dziekuje :*
My dwa lata temu kupilismy w pięknym miejscu ziemię, w tym roku podciagamy wodociąg i linie napięcia. Za kilka lat pewnie się tam pobudujemy :)
Ziemia jest jakieś 15 -20 minut jazdy od mieszkania :)
 
co do domu, to nasz nowy stoi, ma stan surowy zamknięty i teraz chcę łatwić kredyt, żeby skończyć ten dom....
 
A co tam będzie budował?:D
Nie dziekuje :*
My dwa lata temu kupilismy w pięknym miejscu ziemię, w tym roku podciagamy wodociąg i linie napięcia. Za kilka lat pewnie się tam pobudujemy :)
Ziemia jest jakieś 15 -20 minut jazdy od mieszkania :)
No dom będzie budować...Bo musi być :) przecież mamy Ale to nie wybodowany przez niego...A ten co teraz mamy będzie przeznaczony na agroturystyke. Może pomysł dobry bo przecież Mazury Ale ile kasy to pochłonie :/ już sprzedaje hektary i stawia dom :) nie ogarniam tych jego wariacji

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Własne mieszkanie eh marzenie tyle lat na karku a maz nigdy nie mial umowy na czas nieokreślony, nikt nam też nic nie dal I nie da od lat wynajmujemy mieszkanie, moze za 3-5 lat uda się kupić mieszkanie ale na pewno nie nowe i na pewno nie duże

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zooska przyjdzie czas i możliwość to i Wy mieszkanie kupicie :)
U nas jakieś 2 lata temu to tez nie było możliwe. Mieszkaliśmy w surowych warunkach. Nikomu nie życzę.
Odzywam się :D
No ja jeszcze w szpitalu... jutro mam mieć zrobione USG. Trochę plamie jeszcze kolorem latte....

Dzisiaj się trochę zawiodłam na koleżankach... miały mnie odwiedzić w szpitalu.. to napisały ze ich nie będzie bo pojechały na nadgodziny do pracy.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
A w dupie z koleżankami...
W ogóle się nimi nie przejmuj.
Ja juz się tak przejechalam na kolezankach, przyjaciółkach.. zwał jak zwał.
Teraz nie mam żadnej i jest mi z tym bardzo dobrze. Czasami sobie z kimś pogadam z nudów i tyle :)
 
reklama
Ja dzis wolne i pierwsza wizyte na angielski nfz zaliczylam. [emoji6] Za tydzien wizyta z Polska polozna, nie wiem czy juz skan czy tylko pogadanka. [emoji4]
Zaraz zabieram sie za nadrabianie. [emoji6]

A to moja Maja. [emoji4]
1485768133-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry