reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny teraz moja prośba o radę...mam liczne bakterie w moczu i dostałam antybiotyk...to jest jedna saszetka tylko Ale w ulotce napisane jest,że stosuje się tylko w przypadku zdecydowanej konieczności i pod ścisłą kontrolą lekarską :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
W poprzedniej ciąży też miałam jakąś saszetkę na m, monural? Całą ciążę miałam bakterie w moczu :/ No wzięłam bo co miałam zrobić? Nie chciałam mieć wiekszego problemu z pecherzem albo nerkami....
 
anik90, spokojnie twoja cierpliwośc będzie wynagrodzona ;) ja na pierwszej wizycie też nie widziałam serduszka, wedlug usg było 5+5 i też się stresowałam, a wczoraj wszystko zeszło, jak fasolkę zobaczyłam :)
wytrzymasz ;)

mfifi tak, ale jak im to powiedziec? ni z gruchy, nagle "szefie chciałam coś powiedzieć? jestem w ciąży, ale chcę jak najdłużej pracować" ?
A w ktorym jestes tygodniu?:)
 
a czy Wasze starsze dzieci wiedzą, że jesteście w kolejnej ciąży?
mój jedynak jest wrogo nastawiony do małych dzieci- zazdrość, nawet o młodszego kuzyna ;)
i chyba dowie się dopiero, jak będzie widoczny brzuch i pojedzie ze mną na usg ;)
a macie jakieś przeczucia, co do płci? bo ja czuję, że drugi chłopiec będzie...
Ja teraz zadnych przeczuc nie mam, w ciazy ktora stracilam czulam ze mial byc chlopiec a teraz kompletnie nie wiem.. Mam corke i ona bardzo chce rodzenstwo.. O poprzedniej ciazy wiedziala od poczatku, potem trzeba bylo jej tlumaczyc ze dzidzi juz nie ma a teraz jeszcze wprost jej nie powiedzielismy ale ona chyba sie domysla.. Bo cos zagaduje ale zaden jej nic nie mowi ze tak jest.. Bardziej wymijajaco..
 
@EvEva proszę o fachową poradę, co zrobić z włosami, które po zamoczeniu zamieniają się w splątaną kupę?? ;) jedyne co dają odżywki to, że mogę je rozczesać, ale przy kolejnym myciu znowu to samo ;p
 
reklama
Ja jestem przeziębiona, a jak wiadomo w ciąży wszystko prawie niedozwolone,jeszcze małe dziecko w domu wiec się martwię....

@agunia2301 uwielbiam makarony :D caly czas mam na nie ochotę :) i na zupy.... za to jakoś znowu nie mam ochoty na mięso...
Ja to samo nie moge patrzec na.mieso I nie jem bo mnie odrzuca

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry