reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
W poprzedniej ciąży też miałam jakąś saszetkę na m, monural? Całą ciążę miałam bakterie w moczu :/ No wzięłam bo co miałam zrobić? Nie chciałam mieć wiekszego problemu z pecherzem albo nerkami....
Dokładnie mam to samo :) i co pomogło? Właśnie to wypilam bo co zrobić...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
38 dc, 5 tydzień mi pokazuje i 2 dni. Może i za wcześnie.
Jasne ze moze byc za wczesnie.. Ja bylam na usg w 6 tyg i 1 dniu a ciaza okazala sie mlodsza i na usg wyszlo 5t1d czyli tydzien mlodsza. Byl tylko pecherzyk, nawet zarodka nie bylo.. Tzn gdzies tam byl w srodku, bo ona widziala ze tak malutkie ze nie szlo zmierzyc.. U ciebie moze byc podobnie.. Jak poszlas jeszcze w 5 tyg i 2 dniu to ciaza moze byc tez mlodsza i moglo nie byc widac.. Mi sie tak wydaje..
 
A ja się napchałam ziemniakami smażonymi z mlekiem i co wstanę to torsje ..i cały czas głodna jestem. Boże ..pękam.
WP_20170127_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170127_001.jpg
    WP_20170127_001.jpg
    90,9 KB · Wyświetleń: 228
Czesc dziewczyny. Przekopalam się przez posty, troche nadrobiłam. Chciałam Wam powiedzieć, że wczoraj udało mi się obronić doktorat. Byłam bardzo zestrrsowana, o 17 padalam już na twarz. Do tego potężne bóle brzucha. Chyba ten stres nie byl potrzebny nam na tym etapie

Tak czytam o Waszych objawach, ja niestety wciaz nie moge sie pozbyc mdłości, zawrotow glowy. Do tego dostalam poteznego uczulenia na dekolcie i rekach.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje zdania doktoratu:) z czego zdawalas?
 
Hej dziewczyny czy u wastez zmienil sie ksztalt buzi ?ja nie przytylam jeszcze moze pol kilo bo dzis sie wazylam a w pracy na zakupach bylam I moj kierow ik do mnie ze pulchna twarz dostalam:(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, mnie nic sie nie zmieniło.. Przynajmniej nie zauwazylam ale slyszalam ze w ciazy kobietom zmienia sie twarz juz na poczatkach..
 
Wonderful mnie też tak powiedział. I to na izbie przyjęć. Powiedziałam mu ze nie możliwe kazał dać pięści pod pupę i wtedy znalazł. Zrób hcg i się nie martw. Będzie kotku dobrze wierzę w to :*
I tak apropos u mnie tydzień temu był tylko pęcherz ;)

Agunia2301 ja nie miałam problemów z cerą wiec nie mam co mówić ;)

Elianna tak jak ja :) gruba jestem i będę więc wiesz jem normalnie a już 2 kg na plusie ;)

Lilika gratuluję obrony!

Raz jeszcze dziękuję za słowa wsparcia. Wiem ze dam rade po prostu wiem jestem silna baba !:)
Nimiti ktory masz tyg ciazy? Bo ja zawsze zapominam:/ nie masz podobnie jak ja?
 
reklama
Nimitii zajmowalam sie zmiennoscia genetyczna w obrębie jednego genu wirusa HIV.
Ale nie pracuje w tym zawodzie, skonczylam tez informatyke i w ta strone poszlam, choc nie wykluczam ze moze wrócę do nauki


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry