reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nimitii nie panikuj, wszystko będzie dobrze, zobaczysz...

Dziewczyny ja za to nie mogę za cholerę doliczyć się tego terminu porodu który wychodzi z USG. Dobrze wiem, ze zaszłam w wigilie (moj mąż przyjechał po 2 tygodniowej delegacji). W drugi dzień świat miałam lekkie plamienie a juz w czwartek po świętach miałam usg i 3 mm pęcherzyk. Wg wszystkich wyliczeń termin powinnam mieć na 14-15 września, a tu z Usg najpierw 6 a teraz 3 września. O co chodzi???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy miałaś otatnia miesiaczke? Coś te daty jakieś ekspresowe

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nimitii nie panikuj, wszystko będzie dobrze, zobaczysz...

Dziewczyny ja za to nie mogę za cholerę doliczyć się tego terminu porodu który wychodzi z USG. Dobrze wiem, ze zaszłam w wigilie (moj mąż przyjechał po 2 tygodniowej delegacji). W drugi dzień świat miałam lekkie plamienie a juz w czwartek po świętach miałam usg i 3 mm pęcherzyk. Wg wszystkich wyliczeń termin powinnam mieć na 14-15 września, a tu z Usg najpierw 6 a teraz 3 września. O co chodzi???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Becia Ty sie módl żeby mąż rozkminiać nie zaczął ;-) a tak serio nie mam pojęcia jak to liczą u nas szczęśliwy strzał 11.12, 23.12 pierwszy bladzioch na teście termin OM 3.09 z USG wykonanego 16.01 na 10.09 i ciąża o tydzień młodsza, a teraz 24 uznała inna że juz jest młodsza o 2 tygodnie.
 
A kiedy miałaś otatnia miesiaczke? Coś te daty jakieś ekspresowe

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

10 listopad. Ja mam PCOS wiec to akurat nie jest miarodajne.

Gie_er No właśnie coś juz mu się nie zgadza [emoji3] Tylko ze zaraz po tym plamieniu dostałam silnych skorczy i dobrze wiem ze wtedy fasola sie zagniezdzala. Lekarz twierdzi ze wszystko sie zgadza a mi za cholerę nic sie nie zgadza. Muszę chyba ją przycisnąć za tydzień jak pójdę z wynikami badań.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bóle podbrzusza, mdłości, czasem zgagę, zostały mi tylko wrażliwe piersi a tak to nie mam nic.
Niestety dzwoniłam wczoraj i dr nie ma już terminów. W poniedziałek idę na nfz ale nigdy tam nie byłam i nie wiem czy robią usg.
Będę cierpliwa tyle mi zostało. Cierpliwość. Postaram się nie myśleć o tym.
Ja mam tylko powiększone i wrażliwe piersi i taki sobie apetyt. Dalej niektórych rzeczy nigdy nie zjem bo mnie od tego odtraca. Ale jest inaczej niż na początku.
Od momentu rozpoczęcia przygody z duphastonem mdłości się zmniejszyły... nie wiem czy jest to z nim związane.
Ja to sobie tak tłumacze...
Jeśli teraz cokolwiek stanie się z dzieckiem, serduszko przestanie bić, dziecko przestanie się rozwijać.... to znak że taki Ziemniaczek na pewno nie przeżył by porodu a już z pewnością nie byłby w stanie normalnie funkcjonować. Dziecko jedyne co by w życiu znało to ból i sale szpitalna.
 
10 listopad. Ja mam PCOS wiec to akurat nie jest miarodajne.

Gie_er No właśnie coś juz mu się nie zgadza [emoji3] Tylko ze zaraz po tym plamieniu dostałam silnych skorczy i dobrze wiem ze wtedy fasola sie zagniezdzala. Lekarz twierdzi ze wszystko sie zgadza a mi za cholerę nic sie nie zgadza. Muszę chyba ją przycisnąć za tydzień jak pójdę z wynikami badań.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja już się pogubilam becia...według mnie w tydzień zaszlas w ciążę i już było ja widać :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja już się pogubilam becia...według mnie w tydzień zaszlas w ciążę i już było ja widać :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Termin powinien byc zatem późniejszy, chyba ze właśnie to szybkie zagnieżdżenie spowodowało ze termin sie tak przesuwa. Dziwne to jakieś. Wogle to ja chyba jestem jakimś dziwnym przypadkiem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Becia termin porodu najczęściej wylicza się z OM, drugi przypuszczalny termin porodu lekarz stwierdza na podstawie aktualnego obrazu USG. Cała czarna magia :)
 
Becia termin porodu najczęściej wylicza się z OM, drugi przypuszczalny termin porodu lekarz stwierdza na podstawie aktualnego obrazu USG. Cała czarna magia :)

Wiem, ale naczytałam sie ile powinna trwać ciąża itp. Poza tym mowię wczoraj mężowi ze 8tydz 4 dzień wg USG a on do mnie: jak to? No to juz sama sie zaczęłam zastanawiać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczyny. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Wiecie ze majac koty i bedac w ciazy nie powinno sie im wybierac w kuwetach.

Nessi kochana jak sie czujecie ??
 
reklama
Dzień dobry.
Ja dzisiaj panikuje, objawy mi ustały (jak w poprzedniej ciąży )i się zaczynam martwić. Lekarza mam dopiero w przyszły piatek a dzisiaj idę do endokrynologa.
Tak bym chciała jak wy zobaczyć zarodka z sercem i kończynami a nie puste jajo :(((

Piękne macie zwierzaki :)

Słońce nie zamawiaj się.. ja nie mam żadnych objawów prucz wrażliwych piersi... rozmawiałam z ginem na wizycie ze nawet wolała bym mieć mdłości żeby wiedzieć że jestem w ciąży a on na to ze napewno bym nie chciała :) :D jak się nic nie dzieje żadnych bóli to tylko się cieszyć... :) zobaczysz w piątek juz maluszka z serduszkiem :)
 
Do góry