reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Właśnie dziewczyny jak tak bolą, ciągną jajniki czy brzuch a trza tyrać w robo to co wtedy?
No-spa mogę sobie walnąć jedna? Doradzcie bo tu gina nie ma i nie wiem czy No-spa nie zaszkodzi
 
u mnie ciąża planowana lecz z zaskoczenia.. :) we wrześniu poroniłam i chciałam wstrzymać się do nowego roku gdzie lekarz dał mi od razu zielone światło (musiałam dojść do siebie) lecz w grudniu myśleliśmy że co tam raz :) i się udało :) test zrobiony w sylwestra... :) mąż szczęśliwy z testu i że mieliśmy kierowcę na sylwestra bo z tym był problem :) więc mój najpiękniejszy bal sylwestrowy bez alkoholu :)
 
Ja przed miesiączka miałam ledwo widoczna kreskę. Mój mąż stwierdził, że chyba mam urojenia, bo on nic nie widzi. Ale poszłam ba betę i.
Taaadaaam miałam rację. :-)
Też was tak kłuje i ciągnie jajnik? Raz jeden raz drugi..
Tak, mnie strasznie lewy jajnik ciągnął :)
Az pozamaciczna sobie wmawiałam :p
Madzia gratki [emoji4] a w Żabce byłaś? [emoji6]
Haha :D
W Żabce akurat nie ale też często w niej bywam :p
Biedronka - Mrowka - Żabka :D
 
u mnie ciąża planowana lecz z zaskoczenia.. :) we wrześniu poroniłam i chciałam wstrzymać się do nowego roku gdzie lekarz dał mi od razu zielone światło (musiałam dojść do siebie) lecz w grudniu myśleliśmy że co tam raz :) i się udało :) test zrobiony w sylwestra... :) mąż szczęśliwy z testu i że mieliśmy kierowcę na sylwestra bo z tym był problem :) więc mój najpiękniejszy bal sylwestrowy bez alkoholu :)
Jaka podobna historia :) ahhh ten sylwester, az mozna powiedziec ze magiczny:) na kiedy masz termin?

f2w3rjjgnfui97fh.png
 
Nessi alez wiesci GRATULUJE [emoji8]
Madzia ekstra ze wszystko dobrze.
Lola kciuki trzymam.
Alcarin, Pola ja tez mam takie dziwne ciagniecia jakby od jajnikow do pachwin, a dzis mam wzdety brzuch jakby ktos mo napompowal.
Co do mdlosci tk hmmmm... zjadlabym wszystko i nic ... kawy jakos nie moge , czasem mam mdlosci ze mysle ze zwymiotuje ale jak narazie nie doszlo do tego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry