reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Z migdałami mam tak że jak zjem to się duszę :/ mam na nie uczulenie :( ale pije mleko ! :)
Czytałam ostatnio, że na mdłości najlepsza jest podobno sperma taty dziecka [emoji1] hehe

Dobrze, że nie mam mdłości!!! [emoji4]

Powiedziałam w pracy o ciąży i o dziwo szef dobrze zareagował, pogratulował mi i powiedział, że teraz bez karnie mogę się trochę poopierdalać [emoji4]

P.s. Witam mowe przyszłe mamy

eiktrjjge03lkilf.png
 
Z tymi szczepionkami dla mnie to jest jakaś porażka. Gdzie rodzice, którzy nie mają pojęcia o medycynie mają wybierać czy szczepić czy nie i jeszcze jaką szczepionką. Noszzz przecież wiadomo, że każdy chce jak najlepiej dla dziecka. Czemu nie ma mądrego kogoś, nieprzekupionego co by powiedział co robić. Ta odpowiedzialność w rodzicielstwie dla mnie jest najgorsza;/


namitii jesz migdały? Ponoć pomagają.. ja jadłam rennie, bo już nie mogłam. Ej ja tym razem nie mam żadnych objawów i się martwię czy wszystko ok.

To masz jak ja, normalnie, nie wierze momentami, że w ciąży jestem [emoji17]
Mam nadzieje, że jutro sie przekonam[emoji7]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
Czytałam ostatnio, że na mdłości najlepsza jest podobno sperma taty dziecka [emoji1] hehe

Dobrze, że nie mam mdłości!!! [emoji4]

Powiedziałam w pracy o ciąży i o dziwo szef dobrze zareagował, pogratulował mi i powiedział, że teraz bez karnie mogę się trochę poopierdalać [emoji4]

P.s. Witam mowe przyszłe mamy

eiktrjjge03lkilf.png
No widzisz :) a pisałam ze będzie dobrze :)
 
81793618921f89eda4b7bbe4d45c39fd.jpg
.
Witajcie dziewczyny [emoji4]
Właśnie wróciłam od swojej gin która strasznie mnie zdenerwowała nic się od niej nie dowiedziałam. Moja beta pięknie przyrasta wychodzi końcówka 4 tygodnia .gin mnie skierowała tylko na usg w tej samej placówce na który mam termin za 1,5 miesiąca [emoji50] i mam do was pytanie kiedy się zakłada karty ciąży ? To moja pierwsza ciąża wiec jestem zielona.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patkalea beta piękna!!!! Kartę ciąży najczęściej zakładają jak już zobaczą zarodek na usg. Dziwne że tak późno to usg masz. A nie masz możliwości pójść do kogoś innego? Powinnaś mieć zlecone badania z krwi.

Nimitii Twoją beta też ok, trzymam kciuki za piękny przyrost.

Gratuluję tym które widziały już swoje pęcherzyki lub zarodki

Ja się dzisiaj czuje lepiej niż ostatnie dwa dni. Brzuch mnie w pracy praktycznie nie bolał. Tylko mdłości mnie trochę mecza, szczególnie głodowe. Jak coś zjem to mi trochę lepiej, ale na krótko. A apetytu za bardzo nie mam. Niby coś bym zjadła ale sama nie wiem co. Teraz po pracy trochę odczuwam podbrzusze ale zdecydowanie mniej niż wczoraj.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry