reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
WP_20170109_001.jpg

Moje ammm.... jeszcze tylko na drugie marchewka i może się uda parę łyżek rosołku ..
 

Załączniki

  • WP_20170109_001.jpg
    WP_20170109_001.jpg
    92,8 KB · Wyświetleń: 449
reklama
CzarnaMadzia my jesteśmy dla nich jak króliki doświadczalne! nigdzie na w europie nie jest ta szczepionka obowiązkowa!!! ja też sie nie dam.

Naticzek m nie sie ciągle chce piś soczki typu smoothie suszy mnie strasznie! i zgaga :/
 
Czy któraś choruje na przepuklinę ? Ja mam i się zastanawiam jakie atrakcje mnie mogą czekać ..
Przepuklina ogromna, ale drożna i nie chcieli operować. Zastanawiam się jak będzie z drożnością jak bobas znacznie urośnie....
 
CzarnaMadzia my jesteśmy dla nich jak króliki doświadczalne! nigdzie na w europie nie jest ta szczepionka obowiązkowa!!! ja też sie nie dam.

Naticzek m nie sie ciągle chce piś soczki typu smoothie suszy mnie strasznie! i zgaga :/

namitii już cierpisz na zgagę? Matko, co będzie później! W pierwszej ciąży to zgaga mnie najbardziej męczyła w 3 trymestrze. A co gorsza, wyciskany sok pomarańczowy był tak pyszny... i od razu powodował zgagę:/
 
namitii już cierpisz na zgagę? Matko, co będzie później! W pierwszej ciąży to zgaga mnie najbardziej męczyła w 3 trymestrze. A co gorsza, wyciskany sok pomarańczowy był tak pyszny... i od razu powodował zgagę:/

Własnie i to mnie zaskakuje! w pierwszej ciąży zgagę poznałam dopiero po 25 tc w drugiej wcale a ta ! to jest mój główny objaw ! :/
To takie zaskakujące mam całkiem inne objawy np ból głowy albo zgaga, albo bolące sutki tego nie miałam w żadnej ciąży. !
 
Własnie i to mnie zaskakuje! w pierwszej ciąży zgagę poznałam dopiero po 25 tc w drugiej wcale a ta ! to jest mój główny objaw ! :/
To takie zaskakujące mam całkiem inne objawy np ból głowy albo zgaga, albo bolące sutki tego nie miałam w żadnej ciąży. !

A moim głównym objawem jest brak objawów, lekkie mdłości rano ale takie naprawdę lekkie i tylko ten ból podbrzusza... dlatego tal trudno mi uwierzyć, że jest Ok [emoji52]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
Z tymi szczepionkami dla mnie to jest jakaś porażka. Gdzie rodzice, którzy nie mają pojęcia o medycynie mają wybierać czy szczepić czy nie i jeszcze jaką szczepionką. Noszzz przecież wiadomo, że każdy chce jak najlepiej dla dziecka. Czemu nie ma mądrego kogoś, nieprzekupionego co by powiedział co robić. Ta odpowiedzialność w rodzicielstwie dla mnie jest najgorsza;/


namitii jesz migdały? Ponoć pomagają.. ja jadłam rennie, bo już nie mogłam. Ej ja tym razem nie mam żadnych objawów i się martwię czy wszystko ok.
 
Z tymi szczepionkami dla mnie to jest jakaś porażka. Gdzie rodzice, którzy nie mają pojęcia o medycynie mają wybierać czy szczepić czy nie i jeszcze jaką szczepionką. Noszzz przecież wiadomo, że każdy chce jak najlepiej dla dziecka. Czemu nie ma mądrego kogoś, nieprzekupionego co by powiedział co robić. Ta odpowiedzialność w rodzicielstwie dla mnie jest najgorsza;/


namitii jesz migdały? Ponoć pomagają.. ja jadłam rennie, bo już nie mogłam. Ej ja tym razem nie mam żadnych objawów i się martwię czy wszystko ok.
Z migdałami mam tak że jak zjem to się duszę :/ mam na nie uczulenie :( ale pije mleko ! :)
 
reklama
A moim głównym objawem jest brak objawów, lekkie mdłości rano ale takie naprawdę lekkie i tylko ten ból podbrzusza... dlatego tal trudno mi uwierzyć, że jest Ok [emoji52]


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
leeleeth mam nawet mniej. Nie martw się na zaś. Znam dziewczyny, które nie czuły, że są w ciąży i było wszystko ok. Grunt to dobre podejście:) Wiem wiem, mdłości niedobre, ale jednak trochę byłyby dobre:)
 
Do góry