reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nimitii no chyba jednak wybiorę się do tego znajomego z oddziału. W przyszłym tygodniu zajrzę do niego na górę i powiem o co chodzi. I powiem ze chce się umówić do niego do przychodni. No chyba że wcześniej zadzwonię tam do poradni gdzie przyjmuje prywatnie i zapytam o terminy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oszalałyście w życiu tych wiadomości nie nadgonie
U mnie wszystko ok, jutro 15:30 wizyta;)
Awersja na jedzenie okropna. Chodzę głodna:/
Mam problemy z internetem, świeżo się przeprowadzilam do naszego wymarzonego domu. Mam nadzieję że na dniach kontakt ze światem odzyskam;) Trzymajcie się zdrowo i ściskam was cieplutko
 
81793618921f89eda4b7bbe4d45c39fd.jpg
.
Witajcie dziewczyny [emoji4]
Właśnie wróciłam od swojej gin która strasznie mnie zdenerwowała nic się od niej nie dowiedziałam. Moja beta pięknie przyrasta wychodzi końcówka 4 tygodnia .gin mnie skierowała tylko na usg w tej samej placówce na który mam termin za 1,5 miesiąca [emoji50] i mam do was pytanie kiedy się zakłada karty ciąży ? To moja pierwsza ciąża wiec jestem zielona.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
patkalea piękna beta! Kartę ciąży zakładają troszkę później - mnie ostatnio na wizycie po wszytkich badaniach z krwi. Także z tym nie ma sprawy, ale usg trochę długo 1,5msc. Kto by tyle wytrzymał:) Trzeba sprawdzić czy zarodek dobrze umiejscowiony itd.
 
reklama
marcia331 i dobrze zawsze będziesz miała go pod ręką :)

Ja juz się nie mogę doczekać wizyty po tej becie czuję się uskrzydlona :) jak sprawdziłam wynik z synem tego samego dnia 4t4d było 114 to tym bardziej czuje ze jest dobrze :)
 
Do góry