reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nevka dobrze że nic się po za tym nie dzieje z maluszkiem. Odpoczywaj :)

CzarnaMadzia dziękuję a z mężem juz o wiele lepiej. Złapałam go na tym że liczy na córeczkę. No i tez się martwi ale stara się nie pokazywać tego.

eni_ betę dzisiaj pierwsze pobranie a w czwartek drugie.

JoannaRak trzymam kciuki !!! Też odbieram o 16 wyniki ! Niech beta będzie z tobą ! :D

ZOOska ja musze bo lekarz mi zlecił w każdej ciąży tak musiałam robić.
 
Wszystkie robicie bete nawet jak test wychodzą?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zrobiłam żeby nie schizować, przyrost był prawidłowy, teraz mam już typowo ciążowe objawy więc już więcej robić nie zamierzam - w poprzedniej ciąży objawów nie miałam wcale, a jak widziałam że lekarz kręci nosem przy badaniu to zrobiłam betę, która potwierdziła najgorsze :(
 
Witam dziewczyny
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Dzis pierwsza noc przespana i rano obudziłam sie bez okropnych mdlosci. U mnie zaczyna się po 16 i wyrywa mnie ze snu. Ale same mdlosci bo wymiotować panicznie się boje. Snila mi się herbata z cytryną chyba zaczynaja się zachcianki ale tylko na picie. Na jedzenie nie mogę patrzeć. Dzisiaj bede dzwonić do lekarza umówić się na wizytę.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi bo zastanawiam się jak lekarz każe zrobić te wszystkie badania morfologia grupa krwi itd ... To z jednego pobrania krwi oni to wszystko zbadają czy trzeba ileś razy isc ? Wiem że niektóre badania później się.powtarza dla porównania. Może głupie pytanie ale liczę na Was jako bardziej doświadczone bo ja się kompletnie na tym nie znam [emoji4]
 
Dziewczyny a powiedzcie mi bo zastanawiam się jak lekarz każe zrobić te wszystkie badania morfologia grupa krwi itd ... To z jednego pobrania krwi oni to wszystko zbadają czy trzeba ileś razy isc ? Wiem że niektóre badania później się.powtarza dla porównania. Może głupie pytanie ale liczę na Was jako bardziej doświadczone bo ja się kompletnie na tym nie znam [emoji4]

Mi robili z jednego, oczywiście niektóre powtarzali w późniejszych okresach


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
reklama
Do góry