reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ale mam dylemat... Wczoraj gin kazal mi przyjsc za 2 tyg na kontrol.. Zapomnialam zupelnie ze 26 stycznia mam planowa wizyte w zwiazku ze zwolnieniem i, a to bedzie juz prawie 3 tygodnie.... I co, mam sie umowic tydzien po tygodniu czy poprostu poczekac do tego 26 stycznia?
 
Dziewczyny która ma w przyszłym tygodniu wizytę u ginekologa? I w którym tygodniu wtedy będziecie? Pisać mi tu szybko bo się pogubiłam [emoji6]

Ja mam 12go I bedzie 7+0. W koncu, juz mnie dobija to czekanie, ale obiecalam sobie, ze nie pójdę za wczesnie, zeby sie stresować ze jeszcze serduszka nie ma.

Co do objawów o których piszecie, fajnie ze nie jestem sama z tym " kacem"[emoji23] a juz w nocy gnębi mnie najbardziej, dlatego sie ostatnio w ogole nie wysypiam, bo non stop muszę pic, a w związku z tym i sikac[emoji85][emoji849]

Mdłości i wymioty tez mnie na szczęście omijają, pewnych rzeczy jeść nie moge, kawa mi nie smakuje, mam za to duzo zachcianek na coś konkretnego. Zasypianie w ciągu dnia juz mi w sumie tez przechodzi.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olkaa93 20.01 6t1d

gie_er niestety każda z nas ma swoją historię. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

naticzek idź koniecznie wcześniej ?bierzesz coś ? Duphaston lub luteine ?
 
Do góry