reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Czytałam kiedyś opinię o piciu coli na tym forum właśnie ...zdania były podzielone, ale najbardziej przemawiało za mną:




Pomijam fakt, że będąc w ciąży w szpitalu na obserwacji każda ciężarna miała przy łóżku butelkę coli i lekarze nie ganiali za to :)
Jestem tego samego zdania jeśli chodzi o cole to chodzi o to ze jest mega slodzona i gazowana.. i temu niby są przeciwskazania. . W pierwszej ciąży tak uważałam i się nie udało wiec teraz mam to gdzieś niczym się nie przejmuje i ten psychiczny spokój... a bałam się za będzie odwrotnie ze będzie panika teraz to sobie odpuściłam co ma być to będzie :)
 
reklama
Nessi wiadomo że nie u każdego się ta beta sprawdzi, u mnie właśnie momentalnie się zatrzymała na ok. 21000
U mnie lekarz każde sprawdzać przyrost tylko jak coś jest nie tak ...
Wychodzi z założenia, że stres w okresie oczekiwania na wyniki nie jest dobry ...
Ale co lekarz kochana to opinia ...
 
No właśnie o ten spokój chodzi, teraz już na luzie czekam do wizyty chociaż wiadomo że jeszcze dużo czasu do końca i (odpukać) za miesiąc czy dwa też mogą się różne rzeczy wydarzyć, ale tyle co wiem w tej chwili mi wystarczy ;) Następny raz już nie zamierzam robić ;)
 
Mój tata stamtąd pochodzi i mam tam dużą rodzinę [emoji7]

eiktrjjge03lkilf.png
No to na kawę zapraszam :) może kiedyś będziesz w tych stronach :)
 
witam sie i ja :)
dzis mam chrzciny i jestem chrzestną, ciezko bedzie wystac w kosciele przez te glupie mdlosci. Dzis juz niby lepiej jak wczoraj ale i tak mega osłabiona jestem. Dzieciaki od rana dokazują.
Nie wiem jak ja wroce w poniedzialek do pracy

Polecam wypicie rano mięty, nawet posłodzonej gdy tylko wstaniesz z łóżka [emoji5] sposób mojej mamuśki [emoji6] lub imbiru


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie uwierzycie, dziś wzięło mnie na kwaśne, właśnie zaczynam robić łazanki i do tego kupiłam litr soku z kwaśnej kapusty [emoji51][emoji16] juz pół wypite [emoji16] ale podobno zdrowy i ma duzo witamin wiec polecam [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie uwierzycie, dziś wzięło mnie na kwaśne, właśnie zaczynam robić łazanki i do tego kupiłam litr soku z kwaśnej kapusty [emoji51][emoji16] juz pół wypite [emoji16] ale podobno zdrowy i ma duzo witamin wiec polecam [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też ostatnio 2 szklanki soku z kapusty wypiłam, ale po jakiejś godzinie zaczęłam żałować :p
 
Do góry