reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ma któraś z Was w domu kota,a jeśli tak to czy też zachowuje się inaczej?? Do tej pory myślałam, że opowieści o tym jak to koty genialnie wyczuwają ciążę, to jakieś bujdy na resorach, a tymczasem mój niedotykalski od roku kot od 2 tygodni przyłazi do łóżka jak tylko się w nim położę i mogę go pieścić do woli , zresztą teraz jeden śpi mi w nogach a drugi przy boku ;p
 
reklama
Ma któraś z Was w domu kota,a jeśli tak to czy też zachowuje się inaczej?? Do tej pory myślałam, że opowieści o tym jak to koty genialnie wyczuwają ciążę, to jakieś bujdy na resorach, a tymczasem mój niedotykalski od roku kot od 2 tygodni przyłazi do łóżka jak tylko się w nim położę i mogę go pieścić do woli , zresztą teraz jeden śpi mi w nogach a drugi przy boku ;p
Kota nie mam ale mój pies nie odstępuje mnie na krok [emoji14] wyczuł prędzej ciążę niż ja: p jak moja bratowa była w ciąży to też za nią chodziła krok w krok :) także ciążę na razie potwierdziły testy beta hcg i mój pies;) ginekolog kazał przyjść 17go:)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ma któraś z Was w domu kota,a jeśli tak to czy też zachowuje się inaczej?? Do tej pory myślałam, że opowieści o tym jak to koty genialnie wyczuwają ciążę, to jakieś bujdy na resorach, a tymczasem mój niedotykalski od roku kot od 2 tygodni przyłazi do łóżka jak tylko się w nim położę i mogę go pieścić do woli , zresztą teraz jeden śpi mi w nogach a drugi przy boku ;p

Moja kotka kładzie sie mi na udach i tuli do brzusia, przed ciąża tego nie robiła. Taki mój detektor ciąży [emoji5][emoji173]️
bd6b5a5a218e8752a8099a0c15cb5985.jpg



w57v9jcg8ygytwh4.png
 
Jak fajnie, że nie tylko ja z prywatną strażą:) Oczywiście już pierwsze pytanie co zamierzamy zrobić z kotami jak się dziecko urodzi padło ;/
 
reklama
Do góry