reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie! Trosze mnie nie bylo, bo zabiegany weekend mialam. Zastepuje w pracy kolezanke i roboty podwójnie do zrobienia... Córkę do kuzynki zawiozłam na ferie to troche czasu dla siebie mam:D
Co do imion to narazie mamy dla chłopca Igor, a dla dziewczynki chłopak wymyslil Lena ale to nie przejdzie, bo jakos nie moge sie oswoic z tym imieniem i wszedzie slysze jak duzo tych Lenek jest...
f2w3rjjgp9i644rg.png
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może problem z uczleniami? Ja mam na dekokcie hakis dramat, 2 noc nie spie tak swedzi

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może problem z uczleniami? Ja mam na dekokcie hakis dramat, 2 noc nie spie tak swedzi

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Sprobuj :
pimafucort
clotrimazol

W ciazy bardziej zalecaja do drugie

 
No wlasnie tez tak mysle jutro sie wybiore bo chyba od gardla to wszystko

Lepiej iść.... Ja właśnie tez mam chore gardło i czuję krtań. Bardzo się boję, że zarażę Olcię...

Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała wózek spacerowy z pompowanymi kołami, który mogłaby polecić? Ola będzie miała 13 miesięcy jak pojawi się drugi bobas i zastanawiam się jak my sobie poradzimy logistycznie... Chcę się chociaż zorientować jaki to przedział finansowy, bo musimy te wydatki jakoś rozplanować w czasie, bo na pieniążkach niestety nie śpimy. Pewnie kupimy coś dopiero w lipcu/sierpniu ale muszę się zorientować chociaż co w ogóle jest dostępne na rynku, a nie wiem od czego zacząć. Druga sprawa to... muszę jej teraz zmienić fotelik i jestem zielona. Wiem, że chcę rwf ale nie wiem jaki.... Taka ze mnie nieogarnięta matka.
 
Co do imion to my już od pierwszej ciąży dla chłopaka mamy wybrane Leon. Podoba mi się Mieszko i o ul do wieku studenckiego jakos sobie chłopaka z takim imieniem wyobrażam, to dojrzałego faceta juz jakoś mniej. Ale to tylko i wyłącznie jakies takie moje osobiste odczucie. Mamy dwie dziewuszki Anielkę i Hanię i jak na razie z imieniem dla dziewczynki mam problem :)

Elianna ja mam juz wózek staruszek, nie jestem obeznana w aktualnych modelach, ale może by Ci się przydał jakiś dla dwójki skoro Olusia jeszcze w wieku wózkowym będzie
 
Elianna ja polecam foteliki fisher price maja przyzwoita liczbę pkt w testach adac a co do wozka to chcesz jeździć na dwa wózki? Nie lepiej kupić wózek rok po roku? Poszukać jakiś używany nie zniszczony? Ja dla synka będę kupować dostawke ale on starszy tylko że pozno zaczął chodzić niby wózkiem od niedawna nie jeździ ale jak dzidzia będzie jeździć wózkiem to na bank będzie ryk

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry