reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Chyba musze sobie trochę przypomniec jak tutaj funkcjonować. Sporo się zmieniło :) Nawet cytować nie potrafię.
Corcia z września ma 5 lat.
Syn właśnie 2 tyg temu skończył 3 :)
 
reklama
Agunia a ja myślę że antybiotyk nie działa bo to wirusowka. Niestety w ostatnim czasie grypa panuje i infekcje grypopodobne. I dzieci goraczkuje wysoko do 5 dni bez względu na to czy dostają antybiotyk czy nie oraz jaki. A badania zazwyczaj mają dobre co też wskazuje na wirusowka. Wiem bo na oddziale mamy teraz pełno takich dzieci które trafiają do nas bo goraczkuje 4-5 dzień pomimo antybiotyku. My go najczęściej nie zmieniamy a dzieci w końcu same przestają goraczkowac tak nagle. No ale do kontroli pójdź żeby nic nie przegapić

Co do imion to mamy tylko dla dziewczynki Antosia. Dla trzeciego chłopaka byłby problem.
Dorcia ja mam młodszego Ignasia i cudowny. Taki bardzo kochający, do tego niezły komplemenciarz. Ma też dużo energii ale takiej pozytywnej. Nie da się na niego gniewac taki jest uroczy. No i bardzo ładnie się bawi, wymyśla zabawy, jest kreatywny.

Eh mnie jutro czeka ciężki dzień. Po pierwsze teściowa ma jutro zabieg na pęcherzyk żółciowy. Więc rano muszę pójść na chirurgie do niej zajrzeć. No a potem czeka mnie rozmowa z szefowa odnośnie ciąży. Czuję że mam noc z głowy tak się będę tym stresować. Boję się że mogę wyjść jutro ze łzami z pracy... bo ona potrafi coś przywalic nie na miejscu. No trudno jutro będzie najgorsze potem już będzie z górki. Dobranoc dziewczynki. Proszę bez żadnych boli i krwawien mi tam!!
 
Niestety nie sposob Was nadrobić. Jest tyle stron ,że chyba nie dam rady :)
Cieszę się ,że nie jestem tutaj jedyną wieloródką :)

Marcia trzymam mocno kciuki i duzo zdrowia dla tesciowej

dziewczyny pytanie do Was. czy Was tez tak wywalilo juz? dziwię się trochę bo jakos wydaje mi sie za wczesnie by brzuszek rósł .
 
Chyba musze sobie trochę przypomniec jak tutaj funkcjonować. Sporo się zmieniło :) Nawet cytować nie potrafię.
Corcia z września ma 5 lat.
Syn właśnie 2 tyg temu skończył 3 :)
Czesc super ze dolaczylas do nas ::)ja mam synka 3.5roku

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Elianna ja mam juz wózek staruszek, nie jestem obeznana w aktualnych modelach, ale może by Ci się przydał jakiś dla dwójki skoro Olusia jeszcze w wieku wózkowym będzie
Myślałam o tym, ale.... no nie wiem, boje się, że źle trafię z używką, a na dwójkę nie opłaca mi się kupować nowego... Za to spacerówka na pewno będzie długo w użyciu najpierw z jednym,a później z drugim... Nie wiem co zrobię....
Witam Drogie wrzesnióweczki.
Pozwolicie ze do Was dołączę?
termin na 28.09
Jestem mamą 2 dzieci. Teraz z mężem oczekujemy na 3 skarb :) nie planowany ale rownie kochany :)
Jestem wrzesniowka 2011 :)
Witaj Anna :)
 
Agunia a ja myślę że antybiotyk nie działa bo to wirusowka. Niestety w ostatnim czasie grypa panuje i infekcje grypopodobne. I dzieci goraczkuje wysoko do 5 dni bez względu na to czy dostają antybiotyk czy nie oraz jaki. A badania zazwyczaj mają dobre co też wskazuje na wirusowka. Wiem bo na oddziale mamy teraz pełno takich dzieci które trafiają do nas bo goraczkuje 4-5 dzień pomimo antybiotyku. My go najczęściej nie zmieniamy a dzieci w końcu same przestają goraczkowac tak nagle. No ale do kontroli pójdź żeby nic nie przegapić

Co do imion to mamy tylko dla dziewczynki Antosia. Dla trzeciego chłopaka byłby problem.
Dorcia ja mam młodszego Ignasia i cudowny. Taki bardzo kochający, do tego niezły komplemenciarz. Ma też dużo energii ale takiej pozytywnej. Nie da się na niego gniewac taki jest uroczy. No i bardzo ładnie się bawi, wymyśla zabawy, jest kreatywny.

Eh mnie jutro czeka ciężki dzień. Po pierwsze teściowa ma jutro zabieg na pęcherzyk żółciowy. Więc rano muszę pójść na chirurgie do niej zajrzeć. No a potem czeka mnie rozmowa z szefowa odnośnie ciąży. Czuję że mam noc z głowy tak się będę tym stresować. Boję się że mogę wyjść jutro ze łzami z pracy... bo ona potrafi coś przywalic nie na miejscu. No trudno jutro będzie najgorsze potem już będzie z górki. Dobranoc dziewczynki. Proszę bez żadnych boli i krwawien mi tam!!
Dziekuje ci bardzo pocieszylas mnie wstrzymam sie jeszcze z kontrola bo jego pani doktor tez chora I jeszcze w przychodni cos zalapie a przy antybiotyku nie moge dawac przeciwwirusowego ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Agunia a zwykłe przeciwzapalne typu ibum, paracetamol nie zbijają chociaż na chwilę tej gorączki? Ile Twoje dziecko ma?

Elianna a nie sprawdzi się dostawka do wózka rok po roku?

Anna witaj, ja mam córeczkę ze stycznia 2014, ale chyba nie było Cię na styczniówkach?

Marcia powodzenia! Może się okazać że będzie lepiej niż myślisz:)

A ja upiekłam wielką blachę ciasta drożdżowego z owocami - znając życie rano połowy już nie będzie bo mój teść to taki nocny marek który tego typu dobroci nie popuści;)
 
reklama
Do góry