reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Mój mąż też coś mówi o Hani, ale ja nie jestem przekonana i chyba nie dam się urobić. Ładne imię, owszem ale jest go za dużo ostatnio.... Chyba wolałabym coś innego :)

Ja mam Aleksandrę i popieram - baaaardzo grzeczne z niej dziecko :) Niestety też mamy długie nazwisko ale trudno już. Brzmieniem do nazwiska pasuje :)
 
reklama
Ja Miałam W trzeciej ciąży imię Agata wybrane ale wtedy poroniłam, myślicie że to zły pomysł znowu takie imię mieć na uwadze?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Miałam W trzeciej ciąży imię Agata wybrane ale wtedy poroniłam, myślicie że to zły pomysł znowu takie imię mieć na uwadze?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, że imię nie miało z tym związku ,...po prostu stało się i tyle. Nie wiązałabym tego z imieniem.

Ja z racji pracy w szkole i przedszkolu nie wierzę w łaski jednych imion. Zwyczajnie to kwestia charakteru i wychowania a nie imienia Nas kształtuje ;) Mam i grzeczne Ole i Olków jak i niegrzecznych ...
 
Ja Miałam W trzeciej ciąży imię Agata wybrane ale wtedy poroniłam, myślicie że to zły pomysł znowu takie imię mieć na uwadze?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja o drugiej ciąży mówiłam Zoja i teraz nie dam tak na imię jeśli byłaby córka ale to kwestia tego jal się z tym czujesz. Ja właśnie czuje że Zoja była i odeszła teraz jest ktoś nowy.
 
Ja myslalam ze dziewczynka weronika albo julia a chlopczyk hmm...mam kube wiec moze sama niewiem he

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Ja nie wiem co moge brac na uczulenir a co nie, zapisze sie do dermatologa chyba

Mnie sie podoba dla dziewczynki Liwia Iga, dla chlopca Mikołaj Aleksander

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a JA WIERZĘ, że dziecko które straciłam w marcu do mnie wróciło ..a nie odeszło .
Jakoś się wzruszyłam.... Kojarzę Cię z innych wątków i wiem, że byłaś wcześniej w ciąży. Podoba mi się to co napisałaś i to jakie masz podejście :)

No właśnie kwestia uczuć tak jak mówię. Ja nie czuje tego wiec dla mnie to już nie będzie Zoja.
Każdy ma swoje przekonania. Gdybym czuła, że moja córka odeszła to też nie dałabym takiego samego imienia....
 
reklama
Do góry