reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@anna2101 to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Moje dziewczyny są z grudnia 2011 i listopada 2013, a trzeci bąbel skubaniec jest niespodzianką :) ale również jak i Wy bardzo się z tej niespodzianki cieszymy.

Dziewczyny ściągnęlam sobie apkę to wyboru imion i humor mi się poprawił. Popłakałam się ze śmiechu przy niektórych imionach :D Jak ktoś ma gorszy humor to polecam ;)
 
reklama
Agunia a zwykłe przeciwzapalne typu ibum, paracetamol nie zbijają chociaż na chwilę tej gorączki? Ile Twoje dziecko ma?

Elianna a nie sprawdzi się dostawka do wózka rok po roku?

Anna witaj, ja mam córeczkę ze stycznia 2014, ale chyba nie było Cię na styczniówkach?

Marcia powodzenia! Może się okazać że będzie lepiej niż myślisz:)

A ja upiekłam wielką blachę ciasta drożdżowego z owocami - znając życie rano połowy już nie będzie bo mój teść to taki nocny marek który tego typu dobroci nie popuści;)
Zabijaja goraczke ale za 6godz znow skacze mam.nadzieje ze ta noc juz bedzie bez....

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
@anna2101 to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Moje dziewczyny są z grudnia 2011 i listopada 2013, a trzeci bąbel skubaniec jest niespodzianką :) ale również jak i Wy bardzo się z tej niespodzianki cieszymy.

Dziewczyny ściągnęlam sobie apkę to wyboru imion i humor mi się poprawił. Popłakałam się ze śmiechu przy niektórych imionach :D Jak ktoś ma gorszy humor to polecam ;)

Czy Ty masz w avatarze swoje dziewczynki? Jeśli tak to.... SĄ UROCZE!!!!!
A co to za apka? Chętnie się pośmieję, bo mam ostatnio stany depresyjne...
 
Dziewczyny wybaczcie ale normalnie nie umiem Was zacytowac.

Jutro ide zrobic bete by sprawdzic czy latnie urosla. 18.01 wynosila 56,5

Jagus nie bylo mnoe na styczniowkach :)

Bylismy dzisiaj na urodzinach u chrzesnicy moje M. I balam sie ze wszyscy sie domysla taki bebzon mam :) chcemy jeszcze poczekac do usg ktore bede miala w czw albo pt i powiedziec rodzinie jak serduszko bedzie pieknie bilo :) poki co staram sie ukryc. :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elianna rozejrzyj się, może akurat by się Wam coś udało dobrać, a cenowo też nie powinno to być mega drogie.

Agunia dobre i to 6 godzin, też to z córcią kilka razy przerabiałam - oby Wam się szybko poprawiło
 
Agunia możesz mu dać przecinwwirusowy pomimo antybiotyku. Czasem tak robimy [emoji3]

Witaj anna [emoji3] fajnie ze jest nas tu kilka osób które spodziewają się trzeciego dziecka. W moim otoczeniu coraz częściej się to zdarza. Niestety w społeczeństwie jednak najpopularniejszy model to 2+2 i jak słyszą o tym że ktoś się spodziewa trzeciego to już zaczyna być jakaś "patologia". A my po prostu tak chcieliśmy od początku i mamy na to w miarę warunki to czemu nie?
 
Witaj Anna, rozgosc sie:)

Nevka, głowa do góry, wszystko bedzie dobrze[emoji8][emoji1364]

Nessi, pięknie to napisałaś.

Marcia, powodzenia na rozmowie z szefowa jutro!

Mamaginekolog wrzuciła fajny artykuł na temat prognozowania płci z położenia kosmowki, widzialyscie moze? Nawet nie wiedziałam ze jest w drugiej ciazy[emoji846] bardzo lubie ja czytać i oglądać.

Co do imion to mamy ciężki orzech do zgryzienia. Na poczatku mowilam ze musi być takie co bedzie funkcjonować w obu językach. Teraz juz myśle ze chociaż musi być wymawialne dla rodziny w Polsce. Dlatego dla dziewczynki mamy póki co Emma i Leah.
A dla chłopca nic, zero[emoji30] mi sie podoba Dennis ale spotykam stanowczy opor[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry