reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Elmira skad Ty takiego kota wzielas [emoji33]

Manki ty dobra jesteś Masz nadzieję że mdłoścl wroca he he

Dorcia o ja cie z tymi bakteriami



Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam od lipca psa ktoś nie szczeka tylko rozmawia. Bardzo nie lubi jak psy gdy idziemy na spacer szczekaja. Mam rasowego husky. Uratowalam go przed uspieniem bo poprzednia wlascicielka wymyslila sobie ze woli miejszego piska amstafa. I oddala go tak poprostu. Jest cudowna wielka ciezarowka. Wazy 45 kg i sięga mi do biodra.
 

Załączniki

  • FB_20170126_15_45_22_Saved_Picture.jpg
    FB_20170126_15_45_22_Saved_Picture.jpg
    102,5 KB · Wyświetleń: 81
Ja w tej ciąży miałam raz mdłości (urojone)...dziewczyny sekret bolacego brzucha,uczucia ciężkości w kuciapie zostały rozwiklane..to bakterie w moczu :( ale już biorę leki i będzie spokój :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj dobrze, ze zdiagnozowane szybko. Zapalenia pecherza w ciazy sa wyjatkowo podstepne i moga byc niebezpieczne. Ja przez takie malo odczuwalne dwa razy w szpitalu ladowalam :oo2:

I po co sobie wkrecasz te scenariusze?
Ja nie mam mdłości i dalej staram się myśleć pozytywnie, moje dziecko lubi mieć wesoła mamę :)
Twoje na pewno też ;)
Mdłości nie trzeba mieć do końca ciąży żeby urodzic zdrowe dziecko, w poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam :)

Dzisiaj sie jeszcze nie wkrecam, dzisiaj sie rozkoszuje odrobina normalnosci :) ale jesli do konca tygodnia takzostanie, to pewnie zaczna sie schizy :p
Jakby co, to dlugo sie stresowac nie bede, bo kolejna wizyta 6 lutego, szybko zleci
 
Sny w ciążach zawsze miałam przedziwne, to chyba jestem z objawów towarzyszących ;)

DorciaMamaOlka skonsultuj tą konieczność robienia krzywej, żebyś miała spokojne sumienie. Broń Boże nie chcę Cię straszyć, ale moja koleżanka też myślała, że lekarz przesadza, gdy kazał jej krzywą cukrową zrobić, ale okazało się, że jednak było to bardzo potrzebne. Poza tym glukometry mają spory margines błędu

Un4given witaj :)

ala84 mogę dołączyć do tych śmiejacych się na Greyu :)
Zasypiam na siedząco...
 
Nessi i jak się czujesz ?

Becia i Agunia2301 znam ten ból z mdlosciami mam to samo ostatnio i nie mogę sobie z tym poradzić... w pierwszej ciąży wyglądało to inaczej [emoji23]

Nevka i Becia powodzenia na wizycie [emoji8] trzymam kciuki [emoji8]


masakra... ja właśnie po pracy i nie łatwo Was nadrobić [emoji41][emoji23] śmigacie z tymi postami szybciutko [emoji10][emoji23]
 
Elmira skad Ty takiego kota wzielas [emoji33]

Manki ty dobra jesteś Masz nadzieję że mdłoścl wroca he he

Dorcia o ja cie z tymi bakteriami



Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Kot przygarniety ze schroniska (2 lata Tam spedzil) u nas jest od prawie 7lat. W schroniska nikt go nie chcial Bo byl ogromny I kazdy sie go bal. Jak go Nam wypuscili z klatki to podszedl do mojego P I zaczal mruczec I ocierac mu sie o nogi I w tym momencie byl juz sprzedany :-). Podpisalismy papiery adopcyjne I jest nasz. To nasze pierwsze dziecko ;-).
 
zasuwacie dziewczyny z tymi postami że nie dam rady nadrobić chyba, nie wspominając o odpisaniu :szok:
i widzę że młodzież zostawić na chwilę to się rozbujała z różnymi ciekawymi tematami :-D
ja z mojego starczego punktu widzenia mogę powiedzieć tylko tyle: w moim przypadku sprawdziło się powiedzenie, że czym lat przybywa tym w "tych" sprawach lepiej ;)
aż się boję pomyśleć co będzie koło 70-tki??? :-D

u mnie dzisiaj i wczoraj dołek także sorki że się nie odzywam
dzisiaj Mój Ukochany został ze mną do południa (siedzę w domu przez gila do pasa) i głaskał i przytulał bo strasznie się o mnie martwi
ja jakoś nie potrafię opanować czarnych myśli, raz jest lepiej, raz gorzej ale poranki i wieczory są najgorsze
dobra, nie truję - teraz mam chwilową zwyżkę formy
może dlatego że Was trochę podczytałam? :)

nimitii powaliłaś mnie tekstem o "wdechu w cukierniczym" :-D:-D:-D
od razu humor mi się poprawił :D
ja też nie z "chudzielców", przy 1,65 ważę ok. 62kg chociaż moja najlepsza waga to 58-59kg, zawsze przy takiej czułam się najlepiej
z kolei z racji na "gabaryty przednie" zawsze wyglądałam na "większą" niż byłam ;)
zostałam kiedyś wezwana na komisję z ZUSu (byłam na zwolnieniu po macierzyńskim, mam spore problemy z kręgosłupem) i pan doktor pyta o wagę, ja że ok. 59kg... zaczął się ironicznie śmiać i rzucił tekst typu: "chyba w pani snach!", po wejściu na wagę w gabinecie okazało się, że ważę.... 58kg :biggrin2:
mina pana doktora bezcenna :) spalił buraka i bez gadania podpisał papier :-D

idę Was trochę nadrobić, może się uda na chwilę bo jeszcze lekcje przed nami i nauka wiersza, ale lubię z moją córą siedzieć, strasznie fajnie nam się gada :)
 
reklama
Do góry