reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Oglądałam z ciekawości wózki bliźniacze ...Boshe, jakie one brzydkie :D

Ja miałam coś takiego "na uwadze" jak wczesniej miałam bliźiaki :p
Link do: Wózki dziecięce TAKO » bliźniacze - WÓZEK BLIŹNIACZY TAKO CITY MOVE DUO - Profesjonalny sklep z artykułami dla dzieci, u nas znajdziesz wysokiej jakości zabawki, piaskownice, rowerki, meble ogrodowe, wózki dla lalek, śpiworki, sanki, znakomity prezent, to wszystko tylko w babycomfort
Ale szczerze bardziej przerażały mnie chyba dwa łóżeczka, chociaż na początku wystarczy jedno ale większe :)
 
Chyba z wózków bliźniaczych wygodniejsze są takie, że jedno baby z przodu, a drugie za nim, niż takie, że są obok bo są wtedy bardzo szerokie. Widziałam u siebie na sklepie nie raz, że tymi szerokimi kobietki nie mogły przejechać bo za wąsko.
 
hahaha...ja miałam schizę, że na pewno będą bliźniaki u nas. Zresztą póki co nie miałam usg więc kto wie. Ale co do wózków to dla bliźniaków jest świetny bugaboo donkey:)
Tez sie balam, ze moge miec blizniaki, bo moj chlopak jest z blizniakow i w jego rodzinie tez duzo ich :D

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Oglądałam z ciekawości wózki bliźniacze ...Boshe, jakie one brzydkie :D
Pokaż jakieś?:)

Ale was chude pupki :*
Ja dziś się ważyłam i jestem w szoku...
Bałam się zważyć bo brzuch mi zaczyna wychodzić (musze w tym tygodniu większe i dłuższe bluzki kupić ), cycoliny jak balony i woda strasznie naszlam. A tutaj 66 kg!
Ja w swoim najcienszym momencie życia ważyłam 65 i byłam chuda jak zapalka :D
Ale ja mierze 174 cm....
Jestem dość wysportowana wiec mimo szczuplej sylwetki swoje ważę :)
 
Pokaż jakieś?:)

Ale was chude pupki :*
Ja dziś się ważyłam i jestem w szoku...
Bałam się zważyć bo brzuch mi zaczyna wychodzić (musze w tym tygodniu większe i dłuższe bluzki kupić ), cycoliny jak balony i woda strasznie naszlam. A tutaj 66 kg!
Ja w swoim najcienszym momencie życia ważyłam 65 i byłam chuda jak zapalka :D
Ale ja mierze 174 cm....
Jestem dość wysportowana wiec mimo szczuplej sylwetki swoje ważę :)

To też malutko wazysz jak taka wysoka jesteś. :) Dobrze nie będzie Nam może tak cieżko jak same dużo nie ważymy :)
 
reklama
Do góry