reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ale musi być fajnie jak się takie bydle do łóżka pcha:)


Nimitii, a nie pijesz za mało?? Ja piłam jeszcze 2 tyg temu może 700 ml dziennie, a biorę hormony i też przybierałam, a odkąd zaczęłam więcej pić i zwracać uwagę czy rzeczy które piję nie zatrzymują wody w organizmie i schudłam.



Jak się jest grubym to i tak piją tylko spodnie w brzuch :D



Magda!!!!! Ja nie mogę Cię czytać w miejscach publicznych jak parsknęłam to aż wstyd mi było ;)




No to Dorcia zdrowia dla kuciapy:D swoją drogą mi teżwyszły liczne bakterie a nic nie czuję... jakie leki dostałaś?



Miał szczęście, że na Ciebie trafił, i jest piękny:)


Wspaniała wiadomość lubimy tu takie:)



Jak dzidzia taka duża to już fajnie musi być widać, bardzo się cieszę:)

@NeSSi mam nadzieję, nie wiem czy czegoś nie przegapiłam, ale jak po spacerze do szkoły w porządku?
Tak dostałam urinal,Afastual,i żurawinę :) Kochana czytałam,że ta przypadłość jest niestety niebezpieczna :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeżeli chodzi o nasze domowe pieszczochy to przedstawiam moje:)
Bąbel i Gerwazy :)
14724621_1712056089114563_7715294635551939832_n.jpg
 

Załączniki

  • 14724621_1712056089114563_7715294635551939832_n.jpg
    14724621_1712056089114563_7715294635551939832_n.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Tak dostałam urinal,Afastual,i żurawinę :) Kochana czytałam,że ta przypadłość jest niestety niebezpieczna :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam tylko urosept, ale przyznam się, że pobierając siuśki do badań byłam tak zaspana, że zapomniałam się wcześniej umyć, może stąd wyszły bakterie. Jak z Nadią trafiłam w 5 dobie życia do szpitala to nawet w jej kartotece wpisali, że ja w ciąży miałam zakażenie układu moczowego.

@ZOOska wiesz co zazwyczaj tak, są tak nauczone już że śpią prawie całą noc, najgorzej było jak rudaska wzięliśmy w lecie bo on był maleńki i głupiutki gonił po nocy, więc Gerwazy się przy nim rozbrykał, ale już ok. Jedynie jak M wstaje o 4:20 do pracy i nie da im jeść to szaleją :)
 
Do góry