reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kotku ja jestem taka gruba ze masakra. Nie wiem czy to przez to ze biorę hormony ale wątpię tak mam tak miałam z synem i tak miałam w drugiej ciąży. Nienawidzę siebie za to. Jak wezmę wdech w cukierniczym przybywa mi 2kg taka już kurde jestem :/

Zupełnie jak moja siostra, całe życie diety i to takie, że ja nie wiem.... szkoła ja wody i dwa kilo na plusie [emoji52]
Niektóre kobietki tak mają, niestety...


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Ja juz po wizycie.

Jestem mega szczęśliwa! Dzidzia ma 2,2 cm, raczki, nóżki, serduszko, jesssu jakie to niesamowite!!!

Termin mamy teraz na 03.09.

Z tej radości pojechałam do maca i dziwnym trafem mdłości nie było [emoji15]

Dziękuje za kciukasy [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie.

Jestem mega szczęśliwa! Dzidzia ma 2,2 cm, raczki, nóżki, serduszko, jesssu jakie to niesamowite!!!

Termin mamy teraz na 03.09.

Z tej radości pojechałam do maca i dziwnym trafem mdłości nie było [emoji15]

Dziękuje za kciukasy [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje :) super wiadomosc

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie.

Jestem mega szczęśliwa! Dzidzia ma 2,2 cm, raczki, nóżki, serduszko, jesssu jakie to niesamowite!!!

Termin mamy teraz na 03.09.

Z tej radości pojechałam do maca i dziwnym trafem mdłości nie było [emoji15]

Dziękuje za kciukasy [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałaś usg dopochwowe jeszcze?
Czy któraś juz ma przez brzuch?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam szkodnika strasznego w domu, i mimo, że ma 8 lat to dalej jest głupiutki i wszystko niszczy jak zostanie sam w domu...

ale musi być fajnie jak się takie bydle do łóżka pcha:)
Kotku ja jestem taka gruba ze masakra. Nie wiem czy to przez to ze biorę hormony ale wątpię tak mam tak miałam z synem i tak miałam w drugiej ciąży. Nienawidzę siebie za to. Jak wezmę wdech w cukierniczym przybywa mi 2kg taka już kurde jestem :/

Nimitii, a nie pijesz za mało?? Ja piłam jeszcze 2 tyg temu może 700 ml dziennie, a biorę hormony i też przybierałam, a odkąd zaczęłam więcej pić i zwracać uwagę czy rzeczy które piję nie zatrzymują wody w organizmie i schudłam.

Nie chciałabyś by Cię gnaty w dupę piły przy siedzeniu ....

Jak się jest grubym to i tak piją tylko spodnie w brzuch :D

Wow jaka różnica!
7 cm!:D
Tylko chińczyk by się taka różnica przejął :p
U nich to całe przyrodzenie:D

Magda!!!!! Ja nie mogę Cię czytać w miejscach publicznych jak parsknęłam to aż wstyd mi było ;)

Ja w tej ciąży miałam raz mdłości (urojone)...dziewczyny sekret bolacego brzucha,uczucia ciężkości w kuciapie zostały rozwiklane..to bakterie w moczu :( ale już biorę leki i będzie spokój :)


No to Dorcia zdrowia dla kuciapy:D swoją drogą mi teżwyszły liczne bakterie a nic nie czuję... jakie leki dostałaś?

Ja mam od lipca psa ktoś nie szczeka tylko rozmawia. Bardzo nie lubi jak psy gdy idziemy na spacer szczekaja. Mam rasowego husky. Uratowalam go przed uspieniem bo poprzednia wlascicielka wymyslila sobie ze woli miejszego piska amstafa. I oddala go tak poprostu. Jest cudowna wielka ciezarowka. Wazy 45 kg i sięga mi do biodra.

Miał szczęście, że na Ciebie trafił, i jest piękny:)

Ja dzis szybciutko bo weny i sil brak. Melduję, ze moje maleństwo ma caly 1cm i wielkie serce usg wskazalo 7tydz. Termin na 14 września. Buźka
Wspaniała wiadomość lubimy tu takie:)

Ja juz po wizycie.

Jestem mega szczęśliwa! Dzidzia ma 2,2 cm, raczki, nóżki, serduszko, jesssu jakie to niesamowite!!!

Jak dzidzia taka duża to już fajnie musi być widać, bardzo się cieszę:)

@NeSSi mam nadzieję, nie wiem czy czegoś nie przegapiłam, ale jak po spacerze do szkoły w porządku?
 
Do góry