reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nessi kochana zebys wiedziala stresa mam mega duzego. Brzusio glaszcze non stop. Jak glod bierze to mowie ze jestesmy glodni. Wszystko musi byc dobrze u mnie i u Was Nessi tak samo. Mam nadzieje ze sa obydwa lobuzy i trzymaja sie razem.Nie powiem bo obawiam sie dwojki dzieci naraz i bedzie problem z miejscem.
U mnie w rodzinie tylko wiedza o ciazy i to jeszcze nie wszyscy ale ze blizniacza nie wie nikt procz mnie i meza he he
Kochana to podwójne szczęście[emoji173] w bliźniaczej ciąży jesteś Ty i Nessi? Czy któraś jeszcze?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już 3 kg? Dla mnie ciąża to nadzieja ze moja waga wreszcie przekroczy 45 kg [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kotku ja jestem taka gruba ze masakra. Nie wiem czy to przez to ze biorę hormony ale wątpię tak mam tak miałam z synem i tak miałam w drugiej ciąży. Nienawidzę siebie za to. Jak wezmę wdech w cukierniczym przybywa mi 2kg taka już kurde jestem :/
 
Czarna Madzia mam syna 12 lat ma tylko tamta ciaza inna byla bo dowiedzialam sie w 11 tyg bo bylam w bardzo duzej zalobie bo zginal moj wtedy narzeczony czyli ojciec mojego syna nie powiem bo nie umialam sobie poradzic z problemem wtedy i pilam alkohol ale jak sie zorientowalam wrocilam do szkoly to odrazu odlozylam uzywki.bylam mloda bo mialam 19 lat. Ale dalam rade dla syna.

Moj obecny maz jest ze mna 9.5 roku wychowuje mojego syna jak swoje.
Ta roznica wieku sprawila ze czuje sie gdyby pierwsze. Zawsze podziwialam matki blizniakow.
Moja najgorsza obawa to to ze nie dam znow rady karmic piersia tym bardziej dwojki.
Mam znajoma 2 córki ma bliźniaczki. Nauczyła je ze raz z cyca pije jedna potem druga. Nie obie naraz bo by rady sobie nie dała[emoji18]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lola daj tego kapusniaka :) mmm rety coś Ty narobiła [emoji16] ja chcę ta zupę....

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Zapraszam ugotowałam cały gar haha jak dla wojska [emoji2]

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Do góry