reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
1485431678-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@ZOOska Nelka zaraz skończy 4 lata, a w dniu porodu bedę 4,5 roku po ostatnim cc. Ja mam skłonność do bliznowców więc peknięcie rany mi nie grozi, niestety szrama średnio wygląda po zabiegu.

@CzarnaMadzia ja mam pdobny stosunek do Greya co Twój mąż na pierwszej części w większości się śmiałam:p Chyba jest inna jeśli chodzi o upodobania większości bo mnie jakoś średnio on kręci, do kina idę na Sztukę kochania.

@Nevka mały wojownik z tego Waszego pieska:p
 
Cześć laseczki [emoji8]

Ja właśnie skończyłam gotować kapuśniak, ale jeszcze frytki chyba zrobię, bo mi chodzą po głowie...

Musiałam ufarbować włosy, bo już wyglądałam tragicznie- swoje włosy mam ciemny brąz, a farbuje na popielate-białe, co prawda i tak darowałam sobie rozjaśnianie odrostów, ale przynajmniej może będę trochę lepiej wyglądać...

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!

eiktrjjge03lkilf.png
 
Czemu nie do wychowania?:p

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ogladalas film "Maska" to właśnie jest ten gnojek z filmu :) ona nie słucha,ucieka,ciągle biega,szarpie się na smyczy ...tosz to szogun :) jedyny pożytek to taki,że łapie myszy i goni kury teściowej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@CzarnaMadzia jak Twój aseksualny gil? ;-) ale mi się nie chce wstawać a tu trzeba młodą do przedszkola zaprowadzić. Przed chwilą mi się nawet śniło że poszłam do przedszkola w koszuli nocnej i jeszcze od dyrektorki mięso mielone kupowałam [emoji14] w domu zaczęłam się wkurzać bo okazało się, że jest wymieszane z cyckami z kurczaka haha. Nie jadłam wczoraj makowca, żeby się tak naćpać. :D
Oj kochana co ty bierzesz[emoji2] podzielisz się choć trochę?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogladalas film "Maska" to właśnie jest ten gnojek z filmu :) ona nie słucha,ucieka,ciągle biega,szarpie się na smyczy ...tosz to szogun :) jedyny pożytek to taki,że łapie myszy i goni kury teściowej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha :D no faktycznie [emoji14]
Nasz idzie do kastracji 18.02 [emoji14]
Może się uspokoi trochę ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć nowinko!

U mnie znowu beżowe brudzenie ...nie wiem czemu ale mam wrażenie, że mam krwiaka którego lekarze nie widzą wrrr....wróciłam do brania dupka i zobaczymy. Jeszcze muszę iść kawałek z buta syna odebrać ze szkoły o 10:30 bo nie mają jednej lekcji ...będzie ciekawie ...

Kto tam dzisiaj wizytuje ?
A jest to bezpieczne że tak zmieniasz te leki?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry