reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Cześć laseczki [emoji8]

Ja właśnie skończyłam gotować kapuśniak, ale jeszcze frytki chyba zrobię, bo mi chodzą po głowie...

Musiałam ufarbować włosy, bo już wyglądałam tragicznie- swoje włosy mam ciemny brąz, a farbuje na popielate-białe, co prawda i tak darowałam sobie rozjaśnianie odrostów, ale przynajmniej może będę trochę lepiej wyglądać...

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!

eiktrjjge03lkilf.png
Mmm kapuśniak :D u mnie teściowa robi pieczone mmmmm :D

Ja juz przestałam farbowac [emoji14] najgorzej bo juz wszystkie rzęsy mi odpadły :( a nie wyleze 2h na leżance w jednej pozycji :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Ostatnio mało mnie tu, nie nadążam za Wami, a to dlatego ze córcia w domu, M na wyjeździe a ja się czuje tragicznie. Najpierw zatoki, potem mi zlazło na krtań. Cały czas mnie mdli. Wczoraj na obiad upiekłam kurczaka, ziemniaczki, kalafior i zjadłam tylko ziemniaki z kalafiorem. Kurczak nie wchodził. Co zaczynam jeść to mnie mdli. Jak tak dalej pójdzie to zniknę.

Dzisiaj wizytuje i jedziemy razem z córcia. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku.

Młoda od poniedziałku do przedszkola - obiecuje poprawę i postaram się z Wami więcej być. Przepraszam....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się
Nessi lekarze chyba też bezradni wobec tych plamień są i nawet gdyby wiedzieli od czego one są to i tak nic innego by nie zalecili na tym etapie jak leki i odpoczynek. Trzymam kciuki żeby przeszło.

Becia współczuję mdłości. U mnie odpukać na razie nie występują, oby tak dalej. Ale w poprzednich ciążach zaczynały mi się później tak od 8-9 tygodnia.

Ja wizytę mam dopiero w poniedziałek i już się doczekać nie mogę.

Powiedziałyście już rodzinie iw pracy o ciąży? Ja w pracy powiedziałam wczoraj bo musiałam - mam umowę do końca stycznia i rozmawialiśmy o przedłużeniu to by było głupio gdybym powiedziała na początku lutego. A że szefów mam spoko to problemów nie robili. Zastanawiam się kiedy dzieciom powiedzieć. Czy teraz po wizycie czy jeszcze zaczekać na wszelki wypadek.
Ja wizytę też w poniedziałek. Moi rodzice wiedzą kierowniczka też [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam na otwarto i sama nie wiem jak to będzie. Można chyba paracetamol brać jak macie mega bóle głowy. To chyba jedyny lek, który możemy. A takie uderzenia gorąca, albo zimna mam non stop [emoji1] nie ma się czym przejmować, hormony tak reagują.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I apap lekarz mi pozwolił.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mmm kapuśniak :D u mnie teściowa robi pieczone mmmmm :D

Ja juz przestałam farbowac [emoji14] najgorzej bo juz wszystkie rzęsy mi odpadły :( a nie wyleze 2h na leżance w jednej pozycji :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też tylko jedna kępa została :( bardzo bym chciała Ale jak tu wylezec :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
pyzunia86 nessi zadała moje pytanie hehe jak sie czujesz :) jak tam brzusio ja musze kupić spodnie bo kurde przytyłam 3 kg i sie juz nie mieszczę bo mnie opinają :/
Dzisiaj jestem okropnie marudna markotna i senna więc wybaczcie ale dzisiaj się będę mniej udzielała dobrze. Miłego dnia kochane.
Już 3 kg? Dla mnie ciąża to nadzieja ze moja waga wreszcie przekroczy 45 kg [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry