reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
1485249211-aaaaaa.jpeg


Moje labolatorium ma takie wartości ZOOska
 
reklama
Bylam zbadac bete, powiedzcie mi czy ona wyjaśni coś W mojej sytuacji? Wskaze czy ciaza jest młodsza niż powinna być?

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze powiem Ci ze nie wiem :(
Ja nigdy nie robiłam bety.
Z tego co czytałam z wynikiem dostajesz tabelkę i tam są widełki, jaką wartość odpowiada jakiemu tygodniowi.
 
marcia, wez sie w ogole nie przejmuj bo to szkoda nerwow[emoji35] potem jedna z druga I Tak beda jak na skrzydlach przybiegac do maluszka, zaloze sie..
Moi tesciowie juz nie zyja, a rodzice sa ponad 6tys km ode mnie takze mnie ten problem nie dotyczy, moi sie ucieszyli no bo dla czego nie prawda?[emoji6]
Moj problem jest taki, ze nie mam tu nikogo poza moja poki co 3osobowa familia I kilkorgiem przyjaciol. Mama ma przyjechac w okolice daty porodu ale zostanie max 3-4 tyg a potem trzeba bedzie sobie jakos radzic [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie i teściowie i rodzice są tuż za rogiem, ale z poleganiem na nich krucho. Dlatego staram się tak organizować żeby nie musieć liczyć na nikogo. W bardzo wyjątkowych sytuacjach to owszem moja mama zajmie się dziećmi ale potem rozlicza z czasu i wygaduje więc poprostu nie lubię


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Ostatnia edycja:
Zooska u Ciebie mogą być dwa przypadki, albo późniejsza owulacja i wtedy rzeczywiście ciąża będzie młodsza niż Ci się wydaje albo Twój dzieciaczek po prostu wolniej na początku rośnie a potem wystrzeli tak jak u mnie czy Loli. Zobacz u mnie w 6 tc i 3d był tylko pecherzyk a niecały tydzień pozniej pojawił się zarodek i serduszko.
Nie porównuj się do innych dziewczyn, każda ciąża jest inna.
 
Bylam zbadac bete, powiedzcie mi czy ona wyjaśni coś W mojej sytuacji? Wskaze czy ciaza jest młodsza niż powinna być?

Napisane na LG-H320 w aplikacji
Kurcze powiem Ci ze nie wiem :(
Ja nigdy nie robiłam bety.
Z tego co czytałam z wynikiem dostajesz tabelkę i tam są widełki, jaką wartość odpowiada jakiemu tygodniowi.
Gdy np jestes w 7 tygodniu, a beta jak na ten tydzien jest za niska moze oznaczac to, że ciąża nie rozwija sie prawidlo.
 
Hm myślałam że może coś mi beta wyjasni a tu nerwy do pon

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nerwy..pamiętaj że odbiera to wszystko fasolka... u mnie to samo..niby 7 tydz bo liczy się od ostatniej miesiaczki ale ja po miesiączce miałam robione drożność więc moja ciąża to pewnie jakieś 5+5 i też serduszka nie widziałam a wizyta 14.02

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny kupcie sobie dziś wyborczą.. wszystko o nowych przepisach komu becikowe i takie tam :) a najlepsze jest to że jutro w wyborczej wszystko o alimentach :D śmiałam się wczoraj z moim że może na zapas sobie kupię :) he he oczywiście żartuje :D
 
Do góry