reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@marcia331 @agunia2301 u mnie podobnie z tymi zaparciami. Nigdy nie miałam takich akacji więc jednak to prawda, że każda ciąża jest inna.

U mnie dziwny objawem jest jeszcze przestawienie tryby i lekka bezsenność. Zawsze byłam typem sowy i chodziłam spać po północy, za to rano oczy na zapałki. Obecnie zrywam się skoro świt bez problemu:)) Z czego akurat bardzo się cieszę, bo rześkim krokiem odprowadzam moją dwójkę do przedszkola i szkoły:)
 
reklama
Witajcie dziewczynki[emoji5]
Duzo sie wczoraj naprodukowalyscie, jest co nadrabiac.
gie_er nie przejmuj sie ta lekarka, kobiety niektore takie sa. Nie maja podejscia do pacjentek. Z Twoim dzieciatkiem napewno wszystko jest dobrze i rozwija sie prawidlowo. Idz prywatnie, bo przynajmniej zostanoesz pozadnie zbadana. Przykro mi z powodu Twojego dziadka. Wierze w to, ze jeszcze mu sie polepszy.
Zooska Ty tez sie nie martw. Napewno Ci sie przesunela owulacja tak jak Ci dziewczyny pisaly. Nie denerwuj sie, boto szkodzi dziecku. Na nastepnej wizycie napewno zobaczysz pieknie bijace serduszko.
Dorcia i jak bole przeszly? Ja w niedziele tez mialam takie bole, ale zazylam polowe nospy forte i mi na szczescie przeszlo. Miejmy nadzieje, ze to nic zlego.
Dzis dzwonie do swojego lekarza i umawiam sie na kolejne usg. Mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze ...

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Dzien dobry
Dorcia, Paula, Poziomka udanych wizyt.
Ja jeszcze w lozku ale zaraz wstane bo glodna sie zrobie. Kazzel jakby mniejszy sie wydaje. Afta pod jezykiem daje jeszcze czadu ale mam nadzieje ze zaraz zniknie.
Nessi a i ciebie chorobsko odpuszcza?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cheebay ja 6 tygodni po urodzeniu córki dostałam takich bólów brzucha że tylko noworodek w domu zatrzymał mnie przed jazdą na IP, jeszcze kilka razy się powtórzyło zwłaszcza po jakimś cięższym jedzrniu, operację miałam planowaną rok później, na szczęście w międzyczasie nie było dużo ataków.

Madzia mój mąż też mundurowy:)
 
Do góry