reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
To prawda ciaza jest cudowna nosimy po serduszkiem nasze malenstwa. Ja w 1 ciazy czulam sie super a teraz mecza mnie mdlosci i piersi juz o rozmiar wieksze ;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna strasznie mi przykro. Odezwij się jutro jak będziesz po wizycie!! No i mam nadzieję że masz wsparcie wśród najbliższych.

Manki trzymam kciuki za Ciebie. Skoro było serduszko to szanse rosną. No i krwawienie ustalo to najważniejsze. Też czekam na wieści.

Eh smutne tu historie piszecie. Ja też przeżyłam śmierć mojego taty. Zmarł na dwa miesiące przed naszym ślubem. Niczego nie odwolywalismy, nie było tylko podziękowań dla rodziców bo bym tego nie przeżyła. A zmarł na raka przełyku. 3 miesiące od pierwszych objawów. A dwa lata temu też z powodu choroby nowotworowej zmarła moja babcia która też miała ogromny wpływ na moje wychowanie. Straszne to wszystko jest

U mnie chyba trochę nasilily się mdłości ale raczej takie popołudniowe. Niby coś bym zjadła ale mi niedobrze. Ale wiem że jak nie zjem to będzie jeszcze gorzej. Dzisiaj zrobiłam sałatkę z rukola kurczakiem wedzonym, pomidorami suszonymi i oliwkami. Mniam. Tylko że pomogło tylko na chwilę. Ale jeszcze sledziki na miejscu czekają [emoji3]

Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty
 
Dziewczyny też ogromnie Wam współczuję przeżyć :* Wiecie ja myślę, że on chciałby już odejść mówił to na pogrzebie babci 7 lat temu że za chwilę będzie przy niej, później przestał chodzić, ostatnio miał już jakieś urojenia, myślę, że jest bardzo zmęczony tym wszystkim.
Kochana mysle, że dziadek bardzo chce być przy babci. Ciężko widzieć jak bliska osoba cierpi, straszny ból :(
Przytulam :*

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smutno mi w ten dzień dziadka, wczoraj mojego wzięli do szpitala lekarz kazał się pożegnać bo zdiagnozowali obrzęk płuc spowodowany niewydolnością serca, po badaniach zmienili diagnozę na zapalenie płuc, ale w wieku 86 lat to i tak nie dobrze. Dziś tylko na moment u niego bylam z maseczką na twarzy, ale wygląda bardzo źle nie może jeść ani pić bo się dusi :-(

Współczuje bardzo. Dużo siły dla dziadka życzę. Na pocieszenie napisze Ci, ze moj dziadek leżał w szpitalu pol roku: sepsa, zapalenie opon mózgowych, rdzenia i milion innych rzeczy. Płakałam niesamowicie ale stał sie cud i wyszedł z tego o własnych nogach, a ma 81 lat. Wierze, ze i u Twojego dziadka będzie pozytywne zakończenie [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
JoannaRak współczuje z całego serducha. Ściskam mocno...

Kasia&Konrad witam. Ja tez jeszcze serduszka nie widziałam. Tydzień temu nie spałam po nocach, ale teraz czekam na wizytę spokojnie.

Manki3 trzymam kciuki za pozytywne info jutro. Nie ma innej opcji!

Nevka ja wizytuje w czwartek.

Natuszka21 moja córcia tez chce Elzę albo Olafa [emoji23]

Marcia331 u mnie tez z nudnościami tak samo. Nasilają się wieczorem.

Nessi a jak Ty się czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natuszka ma chorobę genetyczna śmiertelna maks18 lat mu daja ale umiera też dużo 4latkow

Paulaq23 tu niestety nie ma lekarstwa

Gieer Dzięki

Smutne te wasze historie :(

Ja dziś miałam takie odruchy wymiotne ze szok a siostry męża nawet W miarę dziś

Kto jutro ma WIZYTE jak ja

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia - Ja też jem jak mnie mdli i pomaga, ciagle muszę mieć coś w buzi. [emoji2] Spać niestety nie da się, ale ledwo wytrzymuje. [emoji52]

Marcia - Strasznie wspolczuje. [emoji24]

Becia - Ja bardzo w cuda wierzę. [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez z tata nie dobrze caly czas do szpitala jezdzi wczoraj mial drenaZ caly czas mu sie woda w opulcnej zbiera i to jeszcze jaka ropa tam.jest...tutaj radisc bo ciaza a tam tata z ktorym njest coraz gorzej ma cukrzyce niewydolnosc nerek jaskre chore serce

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zooska - Mojego taty kuzyna synek urodził się z poważna wada serca, ma juz 8 lat i cały czas przekładają operacje, nie mogą mu założyć zastawki bo będzie rosnąl a ona nie, więc i tak nie będzie wydalała. Wszyscy się za niego modlimy, cała rodzina z taty strony jest bardzo wierząca, ja na szczęście też. Nieraz był już szykowany na blok operacyjny i nagle cud. Stan się poprawial i tak już 8 lat. Magia modlitwy jak nic. [emoji4] Z Twoim chrzesniakiem może być podobnie ja się za niego pomodle. [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry