reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki, żebym sie nie zanudziła na śmierc na tej studniówce. Jakos nie rozumiem tego parcia na szkło moich kolezanek z tej racji, dla mnie to bardziej jakis obowiązek :/ W dodatku dziś ten cholerny dzien babci, wiec od rana mam zly humor.

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
W ogóle to zła jestem na siebie, bo moi rodzice już w zeszłym roku chcieli Nadię zabrać nad morze, ale się nie zgodziłam i w tym roku znowu pytali , wiem, że w 8 miesiącu ciąży będę miała kiepsko w takie upały więc się zgodziłam, a teraz najchętniej bym zrezygnowała, bo nie wiem jak bez niej wytrzymam aż 14 dni do tego ten stres czy bezpiecznie dojadą i wrócą już mnie wykańcza, a do wakacji jeszcze 6 miesięcy ;/
 
Anonimowa czemu masz zły humor ? A wiesz ze ja też się nie cieszylam na studniówkę dla mnie to było zbyteczne nie chciałam iść ale ja już taka jestem. Wesela tez nie chciałam tylko obiad dla rodziców.
 
Ostatnia edycja:
Mam zły humor, bo w sierpniu straciłam moją ukochaną Babcie, mieszkam z dziadkami całe zycie, więc byłam do niej strasznie przywiązana :(

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
reklama
Do góry