reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Podobno macica z tyłozgięciem prostuje się ok 13-14 tc, a nie pod koniec, temu ciężko przy tyłozgięciu przed 12 tc uchwycić dziecko przez powłoki brzuszne.
Racja. Mi ginekolog jak robil usg przez brzuch to wogole nic nie widzial.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Pojechaliśmy wczoraj do moich dziadków, już z okazji dnia babci i dziadka, było miło do czasu, aż moja babcia powiedziała Nadii, że ma się teraz bawić z kotami, bo jak się dziecko urodzi to mama je odda wtf???? Powiedziałam, że nie zamierzam ich nigdzie oddawać, to się zaczęły zabobony sypać, że przez koty dzieci mogą być niepłodne w przyszłości, i przecież potwierdzają to badania, zjebali mi humor i tyle wyszło z tej wizyty ;/
 
Pojechaliśmy wczoraj do moich dziadków, już z okazji dnia babci i dziadka, było miło do czasu, aż moja babcia powiedziała Nadii, że ma się teraz bawić z kotami, bo jak się dziecko urodzi to mama je odda wtf???? Powiedziałam, że nie zamierzam ich nigdzie oddawać, to się zaczęły zabobony sypać, że przez koty dzieci mogą być niepłodne w przyszłości, i przecież potwierdzają to badania, zjebali mi humor i tyle wyszło z tej wizyty ;/
Ehh wiesz jak to jest u osób starszych. Ja jestem zaangażowana w pomoc dziecią niepełnosprawnych różnych ale moja mama mówi ze mam zrezygnować bo się napatrze i tez takie będę miała. ... irytuje mnie to strasznie tym bardziej że dla mnie to są takie same dzieci.
 
Witam z rana. U nas wczoraj jeszcze wszyscy zdrowi a dzisiaj już mąż zasmarkany a starszy w nocy goraczkowal i też ma katar i kaszle. Teraz pewnie czas na młodszego [emoji52] eh mieliśmy dzisiaj jechać do mojej mamy i zostawić chłopaków i jechać do znajomych którym się niedawno córeczka urodziła. Ale w tej sytuacji pewnie zostaniemy w domu.

Gie_er co to za zabobony??? A to Nadii teraz te koty nie szkodzą tylko jak się maluch urodzi??? Pewnie im o toksoplazmoze chodziło ale to trzeba po prostu higieny przestrzegać. No i w razie czego to się przecież leczy. Eh współczuję Ci. Nerwy teraz nie potrzebne.

Eh smutne tematy tu wczoraj poruszalyscie. Oby już żadna z nas nie musiała przez to przechodzić. Niestety wiem jakie jest podejście lekarzy i nie rozumiem tego. Sama jestem lekarzem i u nas wszyscy starają się rozumieć pacjentów i ich szanować. Ale ginekolodzy są niestety jacyś dziwni. Tak jak chirurdzy...
 
Witam się z rana ...u mnie brudzenia brak (odpukać) ale za to dużo śluzu żółtawo/beżowego ..jakaś infekcja znowu bo swędzieć zaczyna. Ehh...jak nie urok to sraczka :)
Ja tez wczoraj dostalam infekcji i antybiotyk sobie wykupilam. Nie mam mozliwosci chodzic tu do lekarza, wiec musze na wlasna reke sie leczyc. Kupilam cos typu Natamacyna. Mam nadzieje ze pomoze, bo tez mam planienia :(

f2w3rjjgnfui97fh.png
 
Ehh wiesz jak to jest u osób starszych. Ja jestem zaangażowana w pomoc dziecią niepełnosprawnych różnych ale moja mama mówi ze mam zrezygnować bo się napatrze i tez takie będę miała. ... irytuje mnie to strasznie tym bardziej że dla mnie to są takie same dzieci.
Gadanie. Ja mam niepełnosprawną siostrę z którą mieszkałam dwie ciążę a moje dzieci zdrowe jak ryby ..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gadanie. Ja mam niepełnosprawną siostrę z którą mieszkałam dwie ciążę a moje dzieci zdrowe jak ryby ..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie powiedziałam mojej mamie że to idiotyczne zresztą jak byłam w ciąży z synem robiłam to samo i co syn zdrowy. Głupie gadanie w które ha nie wierze bo to zabobony
 
Do góry