reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczynki delikatne brudzenie koloru kawy z mlekiem albo lepiej jasnego beżu jest niepokojące ?
Nessi ja bym się tym nie martwila, dopóki nie ma żywej krwi to jest Oki.
Sama w poprzedniej ciazy nie jeździłam po szpitalach z plamieniami i było wszystko dobrze. Teraz jeździłam z plamieniami i dalej się pojawiają.
Lekarz w szpitalu i tak nic nie zrobi....
Mój ginek dal mi 2×1 dupka i 2×1 No spe, biorę i chyba najbardziej na psyche mi to działa :)
Taka moja uroda po prostu i nie zapanuje nad tym :)
 
Nessi widzę ze my podobnie przechodziłyśmy ciążę mi rwa tez poszła na tydzień przed porodem matko co za ból :/

Dzisiaj zaczęły boleć mnie piersi

Natuszka21 biedna Maja :(((( co za konwały

anik90 co to jest ?
 
Elmirka wow, faktycznie świat jest mały;)

A ja właśnie jestem w trakcie robienia krzywej cukrowej - już mnie zdążyło zemdlić, ale daję radę;)
 
Witam się z rana ...u mnie brudzenia brak (odpukać) ale za to dużo śluzu żółtawo/beżowego ..jakaś infekcja znowu bo swędzieć zaczyna. Ehh...jak nie urok to sraczka :)
 
Oj tak, lekarze to chamscy rutyniarze (pewnie nie wszyscy) ale tych szpitalnych niestety zabija rutyna.
Mi wczoraj od niechcenia powiedział, że jak ma być poronienie to lepiej teraz bo się wchłonie samo. Nawet nie powiedział czy wszystko ok. Tylko czy na oddział chcę ... A oni chętnie kładą bo mają z tego kasę. i potem się leży i leży ...człowiek się denerwuje, przechodzi mało delikatne badania. Pamiętam jak w ciąży z synem na patologii ciąży leżałam i co rano po obchodzie każda musiała stawać w kolejce na fotel ginekologiczny .... jak bydło, sztuka za sztuką przy otwartych drzwiach za kawałkiem szmaty gniotło Nas po 5ciu bo stażyści chcieli się pouczyć. Jak byłam z poronieniem chybionym to lekarz kazał mnie położyć na salę z ciężarnymi...położna (dusza człowiek) złapała się za głowę i go olała, dając mi pustą salę 8-osobową.
Przykro mi z powodu Twoich doświadczeń z personelem medycznym.. :(
Ja po tym krwotoku w 14 tc pierwszej ciąży zostałam przyjęta na oddział, była ze mną na sali Pani która własnie straciła dziecko, a za ścianą były mamy z noworodkami, bo na położnictwie miejsc brakło... Tak beczałam w tym szpitalu, że w końcu po pierwszej nocy jedna mądra położna mi powiedziała, że jeżeli mam się tak denerwować i płakać to lepiej, żebym wyszła do domu tak jak chcę, bo jeżeli coś ma się stać to się stanie, nie zatkają mnie korkiem w szpitalu i nie powstrzymają poronienia. Oczywiście od lekarki, która mi dawała wypis usłyszałam, że jeżeli stracę dziecko to będzie moja wina. Moja rodzina na początku uważała, że jestem niepoważna, ale powiedziałam w prost, że są starsi ludzie, którzy chcą umrzeć w domu, a nie w szpitalu, a ja jeśli mam stracić dziecko wole być w domu z bliskimi, niż wśród obcych w szpitalu, którzy i taka nie zrozumieją tego co przeżywam, bo dla Nich to codzienność.
 
Wdg jednego lekarza ginekologia tylko silne dziecko jest w stanie to tylozgiecie wyprostowac. Maja nie miała tyle siły.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno macica z tyłozgięciem prostuje się ok 13-14 tc, a nie pod koniec, temu ciężko przy tyłozgięciu przed 12 tc uchwycić dziecko przez powłoki brzuszne.
 
reklama
Do góry