reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej Babki. Przywitałam się w odpowiednim wątku i przyszłam tutaj. I jestem szczerze zaskoczona! Po pierwsze ciążą, bo tej akurat nie planowaliśmy, a po drugie, że już zdążyłyście wyprodukować blisko 500 stron :) Zdaje się, że jestem tu jedną ze starszych osób, bo większość to dwudziestki ;) Ja mam 33 lata i 2 córy. Nie planowałam więcej dzieci, ale mimo, że byłam w szoku, to już się cieszę :D
Ej...jakie starsze... ja 31 i też dwie córki... do biłaś mnie teraz tym starsze [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahhh chwila relaksu dla mnie i dla maluszka :D
Frytki + szklanka coli :D ohhhh niebo w gębie
emoji2.png
emoji2.png
emoji2.png


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Oj, u mnie to by sie skonczylo turbo zgaga :p

Hej Babki. Przywitałam się w odpowiednim wątku i przyszłam tutaj. I jestem szczerze zaskoczona! Po pierwsze ciążą, bo tej akurat nie planowaliśmy, a po drugie, że już zdążyłyście wyprodukować blisko 500 stron :) Zdaje się, że jestem tu jedną ze starszych osób, bo większość to dwudziestki ;) Ja mam 33 lata i 2 córy. Nie planowałam więcej dzieci, ale mimo, że byłam w szoku, to już się cieszę :D

"Starszych" tez troche jest :) Ja tez dobijam wlasnie do 33 i 2 corcie na stanie ;)

Super dziewczyny, ze takie dobre wiesci wizyt :)

Ja zdycham ogolnie, mdli, zgaga, spiaczka... czyli objawowo wszystko gra :confused2: :rolleyes2:
 
Hejka, od wczoraj jestem na L4, ale nie ciążowym tylko zwykłym, tak mi te okropne mdłości dokuczały i biegunka, zresztą i tak zamierzam niedługo iść na ciążowe L4, bo jakoś po tym przywróceniu do pracy to czuję się jak intruz

Witam nowe przyszłe mamusie

Nessi ale czad, trzymam kciuki aby obie fasolki były mocne i przetrwały

Nevka jak ja Cię rozumiem, ja też mieszkam z teściową, ale ta jest spoko i z powaloną szwagierką, swego czasu też były jazdy, a teraz cisza, po prostu z nią nie rozmawiam a m jak trzeba ale my mamy ten komfort, że mieszkamy na dole i to jest osobne mieszkanie, jest klatka schodowa ale zamknięta drzwiami i ona do nas nie przychodzi
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny .
Witam nowe ciezarowki.
Boli mnie gardlo, mam hasco sept, zrobilam syrop z cebuli,miodu i imbiru, co moge jeszcze brac zeby sie nie rozwinelo? Z wit narazie biore tylko kw. Foliowy i zastanawiam sie czy moge wit d3 i wit c ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj rano wstałam z łóżka z katarem i kaszlem, stanem podgoraczkowym... Teraz mogę powiedzieć, że już jest okey...
Poratowałam się paracetamolem, syropem i kroplami do nosa *spam*, herbatkami z miodem, cytryna, imbirem i cynamonem, mlekiem z czosnkiem i miodem i oczywiście syropem z cebuli. Wczoraj wyglądałam jak zombie, a czułam się jak kupa, ale już jest o niebo lepiej... Acha, i całą noc przy łózku miałam włączony nawilżacz [emoji4]

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Do góry