reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nevka to niedaleko mojego rodzinnego miasta ja pochodze z trzebini. Tez wynajmowalismy mieszkanie wlasnie w olkuszu I oplaty zamykaly sie w 1300 zl dwa pokoje 50 m. Musisz cos z tym zrobic teraz bo pozniej bedzie jeszcze bardziej ciezko. Tesciowa bedzie wytykac kazdy blad zaczna sie klutnie. Przerabialam to. Najgorzej jak w pierwszej ciazy lezalam ponad 1,5 miesiaca na patologi ciazy w chrzanowie.
Są jakieś 3 mieszkania w olkuszu do wynajęcia ale... wszystko umeblowane :(

Nawet mojej teściowej przeszkadza to ze frytkownica jest... ze ona jest nie potrzebna...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
OTE="DorciaMamaOlka, post: 14758551, member: 169993"]Witaj :) ból brzucha ma tym etapie praktycznie u każdej się pojawia :) masz już jakieś dzieci?Nie

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom


DorciaMamaOlka to jest pierwsze dziecko dlatego się martwię :) pewnie to normalny objaw.. Do lekarza Jeszcze tydzień czasu.. A test zrobiłam przez przypadek bo chciałam iść na laserowe usuwanie bikini no i dwie krechy się pojawiły :) ale radość i zaskoczenie było :)[/QUOTE]
Najważniejsze to spokój i nie zamartwiaj się :) wszystko będzie dobrze...pierwsze dziecko to

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już nawet patrzyłam w Dąbrowie Górniczej by miał blisko do pracy... bo też on do pracy ma ponad 50 km..
To wahają się ceny. :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam mieszkanie 3 pokojowe w Krakowie do wynajęcia z balkonem, małym ale fajnym placem zabaw przy bloku. Wszędzie blisko sklepy, przychodnia, autobusy, tramwaje, busy ogólnie wszędzie można się dostać
 
Hej dziewczyny .
Witam nowe ciezarowki.
Boli mnie gardlo, mam hasco sept, zrobilam syrop z cebuli,miodu i imbiru, co moge jeszcze brac zeby sie nie rozwinelo? Z wit narazie biore tylko kw. Foliowy i zastanawiam sie czy moge wit d3 i wit c ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wit.C jak najbardziej po niej lepiej kwas foliowy się wchłania
 
Hej Babki. Przywitałam się w odpowiednim wątku i przyszłam tutaj. I jestem szczerze zaskoczona! Po pierwsze ciążą, bo tej akurat nie planowaliśmy, a po drugie, że już zdążyłyście wyprodukować blisko 500 stron :) Zdaje się, że jestem tu jedną ze starszych osób, bo większość to dwudziestki ;) Ja mam 33 lata i 2 córy. Nie planowałam więcej dzieci, ale mimo, że byłam w szoku, to już się cieszę :D
 
JEAHL ja jednak wygrywam w pojedynku na lata mi stuknie w sierpniu 35. Ale tak dlugo trwaly starania, ze zdazylam sie zestarzec hihi.
Ja nadal cierpię na śpiączkę. Syn dzis zapytal, czy dobrze sie czuję, bo tak duzo spię
 
reklama
Hej Babki. Przywitałam się w odpowiednim wątku i przyszłam tutaj. I jestem szczerze zaskoczona! Po pierwsze ciążą, bo tej akurat nie planowaliśmy, a po drugie, że już zdążyłyście wyprodukować blisko 500 stron :) Zdaje się, że jestem tu jedną ze starszych osób, bo większość to dwudziestki ;) Ja mam 33 lata i 2 córy. Nie planowałam więcej dzieci, ale mimo, że byłam w szoku, to już się cieszę :D
Witaj, są tu starsze od ciebie i to kilka lat ;)

//www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvp80lxsdm.png
 
Do góry