reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Bo stwierdziła ze ślub w wieku 21 lat To głupota ludzka...
Nie dość ze ona ma 10 wnuczac innych to ta wnuczke ma najwazniejsza.. cały pokój osobny zrobiła pod nią...

Dorcia my z mężem jesteśmy ogólnie 8 lat razem i tez nigdy na wakacjach nie byliśmy... bo on wcześniej w budowlance robił zero urlopu zero umowy w końcu się wkurzyłam i powiedziałam albo zmienisz prace albo kooniec. Załatwiam mu robotę na produkcji. I jest zadowolony. Problem w tym ze teściowa chce by on wrócił na budowlanke..



Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
A co jej przeszkadza, ze wzieliscie slub w wieku 21 lat? Powinna sie cieszyc, ze syn sie ozenil, zalozyl rodzine i jest za nia odpowiedzialny. A tym bardziej powinna sie cieszyc z tego, ze jestes w ciazy. Bo to jest jej wnuk. Najblizsza rodzina.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Nevka proszę Cię weź sie teraz w garść i walcz o swoje szczęście. Jak nie dla siebie to dla dziecka. Żeby miał normalna, kochająca rodzinę.
To się nie uda w domu teściowej...
Będziesz cierpiała z dzieckiem coraz bardziej aż w końcu znajdziesz się w takiej sytuacji i stanie psychicznym ze nie będziesz w stanie zrobić nawet kroku.
A mąż z teściowa będą nad Tobą stali i srali za przeproszeniem Ci na głowę.
I wtedy będzie dopiero kaplica.
Nie słuchaj co mówi teściowa, rób po swojemu.
Nie szukaj wymowek: że mieszkania są za drogie, że za daleko do pracy męża.
Po prostu poszukaj, sproboj i tyle.
 
Hej ja jestem juz po wizycie widac co nieco hi hi kolejna wizyta zeby posluchac pik pik to mam na 31.01. Chcecie fotke tu czy na temacie do tego przeznaczonym.?
 
Ohh teściowa się wkurzyła teraz... pies będzie spał na dole... mała biegła z zabawka a ten się rzucił na nią i ja ugryzł... no ale przecież wytłumaczenie męża będzie takie "no bo Martynka przyjeżdża To już psa ma nie być" ... to teściowa się teraz odezwała i powiedziała "no a ciekawe jak krzywdę zrobi wasze mu" ...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ohh teściowa się wkurzyła teraz... pies będzie spał na dole... mała biegła z zabawka a ten się rzucił na nią i ja ugryzł... no ale przecież wytłumaczenie męża będzie takie "no bo Martynka przyjeżdża To już psa ma nie być" ... to teściowa się teraz odezwała i powiedziała "no a ciekawe jak krzywdę zrobi wasze mu" ...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana Ty sie wykonczysz. Jestes na poczatku ciazy, a juz ledwo wytrztmujesz. Musisz cos z tym jak najszybciej zrobic. Bo najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoje dziecko. I oboje potrzebujecie spokoju.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Do góry