reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dzięki :) cały czas szukam :(
A jak on widzi mieszkania ze oglądam to szału dostaje :/ wielce obrażony jest.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
No to niech się nie obraża tylko rozmawia bo dzidziusiem juz dawno nie jest.
Jak nie będzie chciał się wyprowadzic to postaw ultimatum i wyjedź do swojej mamy odpocząć. On musi już podjąć decyzję kto jest kobietą jego życia.
Może sobie przemyśli jak będziesz daleko.
To jest bardzo ważne.
Mój ojciec do tej pory liczy się tylko ze swoimi rodzicami, moja mamę i nas zawsze miał w dupie. Nigdy słowo mamy w domu się nie liczyło. Nie możesz doprowadzić do takiej sytuacji. To się zawsze mści na kobiecie i dzieciach.
 
reklama
Opowiem Wam Nasz przykład...tak dostaliśmy od teściów dom,duży,ogród i jeszcze ziemi trochę...oddaliśmy ja w dzierżawę bo po cholerę nam jeszcze to ( zaplecze finansowe) tylko,że w tym domu najpierw trzeba było wszystko zrobić tak żeby moc spokojnie zamieszkać...nigdy nie byliśmy na żadnych wakacjach a jesteśmy już 10 lat po ślubie,nigdy nie było nas stać na inne rzeczy niż tylko podstawowe zaspokojenie potrzeb,wszystkie oszczędności szły w chalupe,oboje razem remontowalismy siła swoich rąk,trzy dni razem kladlismy panele,on malował sufit a ja już ściany...często brakowało Nam do 10tego...teraz dopiero zaczynamy żyć...mam teściów za ścianą,i nie mogę narzekać bo dogadujemy się bardzo dobrze...my się nigdy nie poddalismy,zawsze trzymamy się za ręce,a gdyby ktoś coś powiedział na mój temat to mój mąż odgryza tętnice tej osobie...Ja wiem,że można budować tylko gdy oboje tego chcemy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z nią się nie da pogadać :( bo i tak po swojemu robi :(
Ona nie chciała bym zaszła w ciaze... :( i to kiedyś usłyszałam...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego nie chciala? Przeciez to jest jej wnuk. To dziecko jej syna.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Nevka jak przecztalam twoja historie to jskbym sie cofnela 11 lat wstecz. Jak to pidze to mi sie z nerwow rece telepia. Bylam w podobnej sytuacji wiec sprobuje powiedziec ci jak nie zmarnowac masy czasu i nie wpasc w depresje. Tez mowilam ze nie bede mieszkac z tesciami i rodzcami i wole jesc suchy chleb. Niedlugo potem okazalo sie ze na suchy chleb moze nam nie starczyc i trzeba u kogos zamieszkac. Padlo na pokoj 4x5 w domku jednorodzinnym jego rodzicow. To byly najgorsze lata mojego zycia. Przeplakany kazy dzien ciazy, a po porodxie wcale nie lepiej. Bylam jak zombie. Moj tez nie chcial do bloku bo sie udusi ( mieszka tu juz 5 lat i ma sie swietnie, wiec .... sama rozumiesz). Bylsm juz w takim dolku ze powiedxislam ze albo im zrobie krzywde albo sobie. Po wielkiej awanturze w nowy rok uslyszalam : wypierdalaj. Mojemu sie przelalo. W jeden dzien spakowalismy sie i zamieszkalismy w bloku(!) u moich rodzicow w pokioku 7 m we czworke. Z nami mieszkali jeszcze moi trzej bracia. Mieszkalismy tak 1,5 roku az udalo nam sie dodtac kredyt na mieszksnie.
Trzeba byc czasem egoista. Walcz o siebie i maluszka. Maz jak kocha to pojdzie za toba. Jesli teraz nie masz wplywu na to co jesz bo tesciowa gotuje to na jedzenie swojego dziecka tez nie bedziesz miec wplywu. Nie daj sie! Jestes silniejsza niz myslisz! :)
 
Dlaczego nie chciala? Przeciez to jest jej wnuk. To dziecko jej syna.

f2w3yx8d8eesu797.png
Bo stwierdziła ze ślub w wieku 21 lat To głupota ludzka...
Nie dość ze ona ma 10 wnuczac innych to ta wnuczke ma najwazniejsza.. cały pokój osobny zrobiła pod nią...

Dorcia my z mężem jesteśmy ogólnie 8 lat razem i tez nigdy na wakacjach nie byliśmy... bo on wcześniej w budowlance robił zero urlopu zero umowy w końcu się wkurzyłam i powiedziałam albo zmienisz prace albo kooniec. Załatwiam mu robotę na produkcji. I jest zadowolony. Problem w tym ze teściowa chce by on wrócił na budowlanke..
Nimitii wtedy tez mialas roznice tygodnia wiec na pewno jest wszystko dobrze i na tym etapie sam pecherzyk to okej:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry