reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny,

Wygląda na to, że mogę się pomalutku oswajać z "wrześniówkami" :) Wizyta u gin dopiero w poniedziałek, ale dwie bety wyszły :)

Pozdrawiam
Witaj, który tydzień??? [emoji4]

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Ale on się nie wyprowadzi.. :( tu mamy jeden pokój... reszta wspólne... ale niestety ja nie gotuje bo mam zakaz... ze coś zniszcze i wgl.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wykończysz się tam :( Najgorsze, że Twój mąż ma taki olewczy stosunek do tej sytuacji. Teraz Ty i dziecko jesteście najważniejsi. Musisz z nim porozmawiać poważnie. Może coś wreszcie do niego dotrze.





Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nevka kochana ja wierzę,że Ci się uda Ale faktycznie nie u teściów...ta baba ewidentnie nie bardzo Cię toleruje bo zabralas jej synka którego woli mieć przy sobie kosztem Waszego małżeństwa...ona skrupulatnie ma wszystko przemyślane...jest Panią w swojej kuchni ponieważ tym zachowaniem pokazuje mu jaką ona jest cudowna gospodynią a Ty blee..
Nie daj się jej -pokaż swoją niezależność :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleth Dzięki ja muszę właśnie zrobić do porodu bo sobie nie poradzę Ale według mnie to ja się nie nadaje I zresztą mój maz z ktorym ogólnie super mi się układa że mnie instruktor w życiu z placu nie wypuści

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wrześniowe mamuśki. Ja również termin na września obecnie już mamy 5 tydzień
Zrobiłam 4 testy i beta hcg u gin jeszcze za wcześnie ale idę 27 stycznia i mam nadzieje ze juz zobaczę moja fasolkę. Martwi mnie ból brzucha i klucie w jajniku lewym :( dziś dopadła mnie taka nie móc i ból głowy ze nie mam siły wstać z łóżka
Pozdrawiam :)
 
Witam wrześniowe mamuśki. Ja również termin na września obecnie już mamy 5 tydzień
Zrobiłam 4 testy i beta hcg u gin jeszcze za wcześnie ale idę 27 stycznia i mam nadzieje ze juz zobaczę moja fasolkę. Martwi mnie ból brzucha i klucie w jajniku lewym :( dziś dopadła mnie taka nie móc i ból głowy ze nie mam siły wstać z łóżka
Pozdrawiam :)
Witaj :) ból brzucha ma tym etapie praktycznie u każdej się pojawia :) masz już jakieś dzieci?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nevka kochana ja wierzę,że Ci się uda Ale faktycznie nie u teściów...ta baba ewidentnie nie bardzo Cię toleruje bo zabralas jej synka którego woli mieć przy sobie kosztem Waszego małżeństwa...ona skrupulatnie ma wszystko przemyślane...jest Panią w swojej kuchni ponieważ tym zachowaniem pokazuje mu jaką ona jest cudowna gospodynią a Ty blee..
Nie daj się jej -pokaż swoją niezależność :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana... ona swego syna nie lubi. Dla niej najważniejsza jest córką i inni synowie. Mojemu mężowi potrafi powiedzieć ze jak ona umrze to my gowno damy rade bez niej. Ze jest nikim. Ale mój mąż to wysłucha i zleje na to.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana... ona swego syna nie lubi. Dla niej najważniejsza jest córką i inni synowie. Mojemu mężowi potrafi powiedzieć ze jak ona umrze to my gowno damy rade bez niej. Ze jest nikim. Ale mój mąż to wysłucha i zleje na to.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie ciężki przypadek...durna baba ot co!

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry