reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A nie wiedza u Ciebie, ze jestes w ciazy i zle sie czujesz?

f2w3yx8d8eesu797.png
Wiedzą. Ale ich to nie obchodzi.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jessu dziewczyny ja dzisiaj umieram. Leżę w łożku i mam wrażenie ze jak wstanę to zaraz hafty polecą. Takie miałam ambitne plany na dzisiaj...

A bóle głowy są podobno normalne z uwagi na wysoki progesteron. Mi na szczęście narazie przeszły.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nevka może porozmawiaj z mężem poważnie o przeprowadzce. I tak prędzej czy później trzeba będzie o tym pomyśleć.
Ciężko mieć pretensje do Twojej teściowej, w końcu też stara się pomóc swojej corce.
A dzieciaki rozrabiaja, krzyczą i latają... taka dziecieca natura.
Sama mam 18 miesięcznego synka i czasami mam dosyć, choć jest grzecznym chłopcem.
 
Nevka może porozmawiaj z mężem poważnie o przeprowadzce. I tak prędzej czy później trzeba będzie o tym pomyśleć.
Ciężko mieć pretensje do Twojej teściowej, w końcu też stara się pomóc swojej corce.
A dzieciaki rozrabiaja, krzyczą i latają... taka dziecieca natura.
Sama mam 18 miesięcznego synka i czasami mam dosyć, choć jest grzecznym chłopcem.
Ja uwielbiam dzieci i nie mam nic do nich, na prawdę ale gdy słyszę głupi tekst pod drzwiami "obudź ciocie i wujka niech już nie śpią" to we mnie się gotuje... a po chwili ona się śmieje...
O wyprowadzce nie ma mowy :( my tylko jeden pokój mamy może wielkości jest 6x5... . Jedyna przeprowadzka to do mojej mamy... dostalibysmy dwa pokoje... jeden duży drugi mały. Ale o jest w bloku... a mój mąż powiedział ze prędzej czy później on by odebrał sobie życie bo by się dusił w pokoju :/ . Na wyprowadzke nas nie stać... ja tylko pracuje do września :( a potem z czego będę płacić za wynajem ? :(


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam dzieci i nie mam nic do nich, na prawdę ale gdy słyszę głupi tekst pod drzwiami "obudź ciocie i wujka niech już nie śpią" to we mnie się gotuje... a po chwili ona się śmieje...
O wyprowadzce nie ma mowy :( my tylko jeden pokój mamy może wielkości jest 6x5... . Jedyna przeprowadzka to do mojej mamy... dostalibysmy dwa pokoje... jeden duży drugi mały. Ale o jest w bloku... a mój mąż powiedział ze prędzej czy później on by odebrał sobie życie bo by się dusił w pokoju :/ . Na wyprowadzke nas nie stać... ja tylko pracuje do września :( a potem z czego będę płacić za wynajem ? :(


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
A mąż nie pracuje? No to on woli w jednym pokoju 6x5 i jeszcze z taką atmosfera niż na dwóch pokojach w bloku?
 
Pracuje.. raptem zarabia 1800 zł. :( wpadłam w dół :(. On się ludzi ze teściowa przepisze na niego dom.. jasne... tylko jak to będzie potem... młoda ma wysłać do przedszkola jak skończy 4 lata.. a nie wyobrażam sobie by teściowa pilnowała moje dziecko i młoda jednocześnie bo z jednym sobie nie daje rady.
:(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pracuje.. raptem zarabia 1800 zł. :( wpadłam w dół :(. On się ludzi ze teściowa przepisze na niego dom.. jasne... tylko jak to będzie potem... młoda ma wysłać do przedszkola jak skończy 4 lata.. a nie wyobrażam sobie by teściowa pilnowała moje dziecko i młoda jednocześnie bo z jednym sobie nie daje rady.
:(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego w życiu nigdy nie będę mieszkała ani z rodzicami ani z teściami. Wolę już chyba pod mostem... A w jakim mieście mieszkacie czy małe miasteczko? Może uda się coś wynająć tanio? Na macierzyńskim też przecież będziesz dostawała jakieś pieniądze, prawda?
 
Dlatego w życiu nigdy nie będę mieszkała ani z rodzicami ani z teściami. Wolę już chyba pod mostem... A w jakim mieście mieszkacie czy małe miasteczko? Może uda się coś wynająć tanio? Na macierzyńskim też przecież będziesz dostawała jakieś pieniądze, prawda?
No coś Ty :( za wynajem trzeba zapłacić 1300 + media.. przeważnie za kawalerkę.
A jak coś fajnego się trafi to jest 700 zł + czynsz + media :/ tak sobie życzą :/ + kaucja w wysokości 3 tysięcy...

Dziewczyny nawet nie wiecie jakiego dostałam ataku płaczu :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No coś Ty :( za wynajem trzeba zapłacić 1300 + media.. przeważnie za kawalerkę.
A jak coś fajnego się trafi to jest 700 zł + czynsz + media :/ tak sobie życzą :/ + kaucja w wysokości 3 tysięcy...

Dziewczyny nawet nie wiecie jakiego dostałam ataku płaczu :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie zamartwiaj się bo to ci szkodzi teraz. Weź pogadaj z tesciowa powiedz ze się źle czujesz i czy mogłaby ci nie przeszkadzać kiedy spisz. Powiedz ze to ona teraz robi szkodzi jej wnukowi lub wnuczce.
 
Do góry