reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Z nią się nie da pogadać :( bo i tak po swojemu robi :(
Ona nie chciała bym zaszła w ciaze... :( i to kiedyś usłyszałam...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
O matko... to pogadaj z mężem powiedz mu wszystko i że chcesz się wyprowadzić do mamy. Tam przynajmniej będziesz miała spokój. Powiedz jak cie traktują i że to szkodzi jego dziecku! Przecież chyba ważne jest dla niego bezpieczeństwo jego żony i dziecka!
 
Nevka sorki ale ja tego nie rozumiem ja tez bym mogła mieszkać z rodzicami w bloku ale nie wyobrazam sobie z kims, jak nie bylo na wynajem iles tam lat temu to mój maz robil na 1.5 etatu od 6 do 14 w produkcji od 15 do 22 jako kierowca w pizzerni, a na to ze na pewno przepisze bym nie liczyla, bo może żyć I do setki I jeszcze wszytko sie jej może odwidziec,

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko... to pogadaj z mężem powiedz mu wszystko i że chcesz się wyprowadzić do mamy. Tam przynajmniej będziesz miała spokój. Powiedz jak cie traktują i że to szkodzi jego dziecku! Przecież chyba ważne jest dla niego bezpieczeństwo jego żony i dziecka!
Ale on się nie wyprowadzi.. :( tu mamy jeden pokój... reszta wspólne... ale niestety ja nie gotuje bo mam zakaz... ze coś zniszcze i wgl.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nevka sorki ale ja tego nie rozumiem ja tez bym mogła mieszkać z rodzicami w bloku ale nie wyobrazam sobie z kims, jak nie bylo na wynajem iles tam lat temu to mój maz robil na 1.5 etatu od 6 do 14 w produkcji od 15 do 22 jako kierowca w pizzerni, a na to ze na pewno przepisze bym nie liczyla, bo może żyć I do setki I jeszcze wszytko sie jej może odwidziec,

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie taka wiedzma wredna i do 200 dociagnie..
 
reklama
Ja uwielbiam dzieci i nie mam nic do nich, na prawdę ale gdy słyszę głupi tekst pod drzwiami "obudź ciocie i wujka niech już nie śpią" to we mnie się gotuje... a po chwili ona się śmieje...
O wyprowadzce nie ma mowy :( my tylko jeden pokój mamy może wielkości jest 6x5... . Jedyna przeprowadzka to do mojej mamy... dostalibysmy dwa pokoje... jeden duży drugi mały. Ale o jest w bloku... a mój mąż powiedział ze prędzej czy później on by odebrał sobie życie bo by się dusił w pokoju :/ . Na wyprowadzke nas nie stać... ja tylko pracuje do września :( a potem z czego będę płacić za wynajem ? :(


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Może będzie skromniej ale na własnym.
Każdy musi w końcu skoczyć na gleboka wodę...
Dla mnie podejście Twojego męża jest śmieszne i bardzo niedojrzałe, tym bardziej ze jest teraz głową rodziny.
Nie chce mieszkać w bloku bo się udusi. A w jednym pokoju u mamusi jest super bo może za jakies 30 lat mieszkanko dostanie za friko.... A pewnie i tak nie dostanie bo rodzenstwo się potrafi o komplet sztucców sądzić latami. Ja mieszkałam z mężem w 16 metrach i to w kredycie z długami, potem z tego wyszliśmy i trafilismy do garażu z grzybem i pleśnia żeby w końcu sprzedać kawalerkę, spłacić kredyt i kupić w normalne mieszkanie.
Od kogo nic nie dostaliśmy, wszystko to ciężka praca i 0 przyjemności.
Nevka na nikogo kasa z nieba nie spada, przeliczcie sobie ile macie, ile wydajecie, co oczekujecie od mieszkania, zróbcie reserche i podejmijcie decyzję. Najgorzej jest stać w miejscu i narzekać na sytuację.
Bez urazy.
 
Do góry