reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Hej, ja w pracy robię nadgodziny, w domu padam na twarz więc czytam ale się nie udzielam że bardzo. Dwa dni temu zrobiłam test bo jestem narwana i biel ale wczoraj było mi tak niedobrze cały dzień że dziś rano mówię: ok jak nic nie będzie to do okresu nie testuje (4 dni) i sikłam...
ja tu widze, ze cos przebija 🤩🤗
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Ponieważ od 2 dc mam zacząć stymulację do ivf, zastanawiam się, kiedy najlepiej byłoby zatestować w tym cyklu, żeby nie zostawić sobie jednego dnia na zakup leków, zwłaszcza że w tym okresie mam kilka wyjazdów służbowych. Oczywiście się nie łudzę, że się uda, ale moje nabyte krakowskie skąpstwo nie pozwala mi kupić leków, ktore mogą się okazać niepotrzebne😅. Czy 2 dni przed terminem spodziewanej miesiączki wynik bedzie już wiarygodny? Cykle zazwyczaj 29-30dni, owu w tym miesiącu była w 16 dc.
12 dpo powinno być ok. Zawsze możesz wykupić tylko część leków, np na pierwsze dwa dni, w razie gdyby zaskoczyło w międzyczasie :)
 
Hej, ja w pracy robię nadgodziny, w domu padam na twarz więc czytam ale się nie udzielam że bardzo. Dwa dni temu zrobiłam test bo jestem narwana i biel ale wczoraj było mi tak niedobrze cały dzień że dziś rano mówię: ok jak nic nie będzie to do okresu nie testuje (4 dni) i sikłam...
widać różowiutką kreskę 🤞🏼
 
Hej, ja w pracy robię nadgodziny, w domu padam na twarz więc czytam ale się nie udzielam że bardzo. Dwa dni temu zrobiłam test bo jestem narwana i biel ale wczoraj było mi tak niedobrze cały dzień że dziś rano mówię: ok jak nic nie będzie to do okresu nie testuje (4 dni) i sikłam...
Który masz dpo?
 
Dziewczyny u mnie dziś test negatywny
 

Załączniki

  • IMG_1239.jpeg
    IMG_1239.jpeg
    65,5 KB · Wyświetleń: 103
Sporo mowa o wkręcaniu sobie objawów 😅 to ja jestem jakieś 4-5 dpo , właśnie zacząło mnie kłóć w podbrzuszly i jakby tam w środku (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi haha) i oczywiście moja głowa już wiadomo co myśli 🤦 staram się to wypchać z głowy ale się nie da haha 😅
 
Tak, ja od 3,5 roku co miesiąc czuję że jestem w ciąży :)


Jeśli jest problem z przekonaniem go do badań to warto zrobić za jednym zamachem rozszerzone

Na pierwszą wizytę do kliniki najlepiej iść razem z partnerem. Niepłodność dotyczy pary, a nie tylko kobiety. Może zapisz się jak będziesz miała zrobione podstawowe badania ze staraczkowej listy, a partner wyniki badań nasienia. Lekarz będzie miał do czego się odnieść i nie będzie to stracone 300 zł :) z tego co widzę zapisałaś się już do lekarza od niepłodności, ale to podobnie jak wyżej i ceny wizyt też pewnie zbliżone ;)

A wie ktoś czy jest nowa edycja Love Island? 😀
ja widziałam reklamę, że będzie więc pewnie na dniach ;)
 
reklama
Do góry