reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Starania musimy odłożyć na dalszy plan.
Msm prawdopodobnie zapalenie reumatologiczne stawów. Ob podwyższone. Teraz muszę reumatologa poszukać .
Biodro do wymiana w najbliższych latach .więc odpuszczamy sobie dziecko.zdrowie ważniejsze.
Pozdrawiam
ale masz rzs stwierdzone tylko na podstawie OB czy jeszcze czegoś?
 
Byłam u ortopedy z biodrem i stwierdził biodro i pilnie do reumatologa bo to zmiany reumatologiczne .
Tylko to ob podwyzszone
Więc nie wiem co jest.
Oczywiście poszukam
Jutro mam edynokrologa bo cały panel wyższy niż powinno być.

Nie jestem panikara ale normalnie martwię się
 
Tzn prześwietlenie miałam bioder i mam jak na ten wiek za duże zużycie.
rozumiem ale na spokojnie OB jest lekko podwyższone (może być podwyższone od czegoś innego) - świadczy o jakimś stanie zapalnym w organizmie.
Ja kiedyś miałam wyższe przy zwykłym zapaleniu gardła.

Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy i mam nadzieję, że to nie będzie rzs 🤞
 
Cześć :)
Mam na imię Kasia i od jakiegoś czasu Was mentalnie z ubocza wspieram. Teraz na wrześniowych kreskach, a wcześniej na sierpniowych.
Mam na pokładzie rocznego synka i od 3 cykli staram się z mężem o rodzeństwo dla synka. Niestety narazie bezskutecznie.
Pierwsza ciąża była planowana i udało nam się za pierwszym podejściem.
Czy jest szansa jeszcze do Was dołączyć i zapisać się na testowanie 12 września?
Owulacje miałam 2 września w tym dniu też byłam u mojej ginekolog po pomóc w staraniach.. Narazie mam zbadać poziom prolaktyny i brać dest..I.. Nox w dawce 1/4 tabletki raz w tygodniu..
W zeszłym miesiącu zbadałam tylko poziom progesteronu jakoś 7 dni przed okresem. Na własną rękę i był na poziomie 23..
Tak jak dwa pierwsze cykle mocno się nakrecalam i szukałam na siłę objawów, tak teraz już jestem mocno zrezygnowana..
3 miesiące niepowodeń to trochę za wcześnie, żeby czuć zrezygnowanie ;) oczywiście masz prawo do wszystkich emocji, ale to naprawdę krótki czas starań. Ciesz się seksem, masz piękny progesteron, nie smuc się i nie spinaj póki co :)
 
reklama
Cześć :)
Mam na imię Kasia i od jakiegoś czasu Was mentalnie z ubocza wspieram. Teraz na wrześniowych kreskach, a wcześniej na sierpniowych.
Mam na pokładzie rocznego synka i od 3 cykli staram się z mężem o rodzeństwo dla synka. Niestety narazie bezskutecznie.
Pierwsza ciąża była planowana i udało nam się za pierwszym podejściem.
Czy jest szansa jeszcze do Was dołączyć i zapisać się na testowanie 12 września?
Owulacje miałam 2 września w tym dniu też byłam u mojej ginekolog po pomóc w staraniach.. Narazie mam zbadać poziom prolaktyny i brać dest..I.. Nox w dawce 1/4 tabletki raz w tygodniu..
W zeszłym miesiącu zbadałam tylko poziom progesteronu jakoś 7 dni przed okresem. Na własną rękę i był na poziomie 23..
Tak jak dwa pierwsze cykle mocno się nakrecalam i szukałam na siłę objawów, tak teraz już jestem mocno zrezygnowana..
Ja też 3 cykl, próbujemy, ale pierwsze dwa się nakręcałam i było mi bardzo przykro jak przyszedł okres. Teraz mam więcej luzu ale jednak człowiek myśli i wolałabym wiedzieć już...
 
Do góry