reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Ja też nigdy nie miałam "objawowych" infekcji intymnych, prawy jajowód mimo wszystko wyszło, że jest drożny, kontrast ładnie przepłyną , ale poskręcany jak lok🥴
Ja miałam ureaplasmę (też bezobjawową, wyszło dopiero przy słabym wyniku cytologii) i efekt taki, że oba jajowody drożne, ale poskręcane i jeszcze ujście lewego uszkodzone. Trzeba się badać i jak tylko coś wyjdzie od razu leczyć!
 
reklama
Dziękuję! Greckie wakacje, zamierzam wycisnąć z nich jak najwięcej nawet w okres 😂 ten zawsze przychodzi nie w porę.


Kurcze, jak mamy pecha w życiu to może piątek 13 na przekór okaże się być szczęśliwy ;)

Hej! Fajnie Cie widziec, że wróciłaś po rodzeństwo. Życzę, żeby tym razem było szybko i bezproblemowo 💚
Jak ten czas leci, przed chwilą widziałyśmy się na wątku ivf, przecierałaś mi szlaki..
oo Grecja super 🤩 gdzie konkretnie?
 
Hej dziewczyny u mnie dziś kreseczka wygląda tak
 

Załączniki

  • IMG_1209.jpeg
    IMG_1209.jpeg
    144,6 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Też podpinam się pod pytanie. Miałam pod koniec lipca robioną drożność u lekarza, którego chodzę prywatnie (koszt: 1450zl). Ale już sam zabieg wykonał w szpitalu państwowym 🤣 Nie pytałam o jego wtyki 🙈
to samo mój prywatny gin powiedział, że zrobi mi drożność u siebie szpitalu ale w zasadzie to nie zapytałam czy będę w tedy płacić.
 
Do góry