reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
polecam w pochwie :)
Jeden cykl mierzyłam w buzi i wartości były różne (wystarczy, że przed mierzeniem śpisz z otwartą buzią i już może być inaczej 🤣)
no właśnie ja ten cykl zaczęłam w buzi (jakoś tak wydawało mi się to łatwiejsze) ale wartości jakie mi się pokazują są takie różne 🙈 kolejny zacznę w pochwie 😅 (jak coś to jeszcze nie było owulacji.. aplikacja uznała to na podstawie innych cykli itp)
 

Załączniki

  • IMG_6068.jpeg
    IMG_6068.jpeg
    57,3 KB · Wyświetleń: 39
Cześć, jestem tutaj nowa, mam 29lat 😊. Z mężem zaczęliśmy starania w zeszłym roku. Po drodze okazało się, że mam obniżone AMH a mąż gorszą jakość nasienia przez żylaki powrózka nasiennego. Jestem po wczesnym poronieniu w 7 tyg. Po roku starań okazało się że mam niedrożne jajowody, ureaplasme oraz zapalenie endometrium. Aktualnie jesteśmy zakwalifikowani na IVF (jestem już po punkcji, udało się wyhodować 3 zarodki😍). Teraz jestem już po przeleczeniu endometrium i czekam na okres żeby zacząć cykl transferowy. Na razie poproszę na ławeczkę rezerwową ale mam nadzieje na testowanie we wrześniu😁.
 
Dziewczyny, jednak się przemogłam i posikałam trochę na testy owu, wygląda na to że wczoraj był peak, czyli dziś owu, trochę później niż zwykle, bo mam 16 DC. Mąż ma zaplanowane na środę badanie nasienia, myślicie żeby przełożyć? Wczoraj działaliśmy, ale jak tak wygląda sytuacja, to może jeszcze dzisiaj dobrze byłoby poprawić 😄
 
reklama
Do góry