reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
@MyszkaMiki30 mogę Cię wpisać dla porządku w kalendarz? Będziesz testować? Czy lepiej ławka? Jak Twoje zdrowie?🙂
wiem, wiem, że ja tu nielegalnie ale ciekawa jestem czy lekarka coś powiedziała o niskich cukrach 😊

U mnie chyba już lepiej 🤞 chwilę temu wróciliśmy do starań, narazie naturalnie (więc wiadomo) 🤡..

Możesz mnie zapisać na ławeczkę bo ja z tych nielubiących testować ale lubię was podczytywać i czasem coś się udzielić.
Jak zajdę na ławeczce to wam nie powiem 🤣
 
Ale genarnie zgadza się bo czuję że prawy jajnik coś działa także myślę że ta owu będzie , tylko pytanie czemu testy mi nie wychodzą haha
 
Ale genarnie zgadza się bo czuję że prawy jajnik coś działa także myślę że ta owu będzie , tylko pytanie czemu testy mi nie wychodzą haha
ale testy chyba mogą się "wahać kolorem". Pytanie czy robisz tak jak trzeba czyli 3h bez picia i sikania o podobnej godzinie 🤔 no i najważniejsze to wyłapać pik ale czasem może on być np. W nocy i krótko i się nie wyłapie 🤷🏻‍♀️
 
wiem, wiem, że ja tu nielegalnie ale ciekawa jestem czy lekarka coś powiedziała o niskich cukrach 😊

U mnie chyba już lepiej 🤞 chwilę temu wróciliśmy do starań, narazie naturalnie (więc wiadomo) 🤡..

Możesz mnie zapisać na ławeczkę bo ja z tych nielubiących testować ale lubię was podczytywać i czasem coś się udzielić.
Jak zajdę na ławeczce to wam nie powiem 🤣
O jaaaa wspaniałe, że udało Wam się wrócić do starań!😍 cieszę się, że jest już lepiej. Zapisuję Cię na ławkę, jak zajdziesz to nie bądź taka i się przyznaj😄🙈, bo i tak chcę Ci machnąć serduszko😃💜
 
ale testy chyba mogą się "wahać kolorem". Pytanie czy robisz tak jak trzeba czyli 3h bez picia i sikania o podobnej godzinie 🤔 no i najważniejsze to wyłapać pik ale czasem może on być np. W nocy i krótko i się nie wyłapie 🤷🏻‍♀️
powiem ci że nie 3 dni z rzędu robiłam rano z drugiego meczu ,oczywiście nie pijąc , 2 łyki żeby popić tabletkę która muszę rano wziąć na tarczycę . Szczerze robię je tak tylko o bo mam je w domu ,ale jakoś się nimi nie sugeruje bo odkąd je robię to cuda mi wychodzą , wierzę w to co powiedział lekarz że będzie na dniach ,zresztą w środę idę sprawdzić czy mi pękł pęcherzyk ,ale myślę że skoro ostatnio nie potrzebowałam nic na pęknięcie to może tym razem też będzie okej ☺️
 
Tak samo w tym miesiącu brałam miovela nac pierwszy raz , i 2 miesiąc biorę wiesiołka i powiem wam że na mnie też nie działa 🤦 nie widzę poprawy w śluzie niestety 😔
 
powiem ci że nie 3 dni z rzędu robiłam rano z drugiego meczu ,oczywiście nie pijąc , 2 łyki żeby popić tabletkę która muszę rano wziąć na tarczycę . Szczerze robię je tak tylko o bo mam je w domu ,ale jakoś się nimi nie sugeruje bo odkąd je robię to cuda mi wychodzą , wierzę w to co powiedział lekarz że będzie na dniach ,zresztą w środę idę sprawdzić czy mi pękł pęcherzyk ,ale myślę że skoro ostatnio nie potrzebowałam nic na pęknięcie to może tym razem też będzie okej ☺️
a czemu nie robisz wieczorem? Testy owulacyjne chyba najlepiej robić wieczorem
 
Tak samo w tym miesiącu brałam miovela nac pierwszy raz , i 2 miesiąc biorę wiesiołka i powiem wam że na mnie też nie działa 🤦 nie widzę poprawy w śluzie niestety 😔
Já w tym miesiącu też się pierwszy raz posiłkowałam ACC i wiesiołkiem i z kolei zastanawiam się, czy mi czegoś nie namieszały w cyklu. Zazwyczaj owulację miałam koło 14 dnia i mniej więcej widziałam kiedy zaczyna się śluz płodny. W tym cyklu w ogóle go nie widziałam, a testy owy też wychodziły bardzo dziwne 😮. Druga opcja, to może ciąża biochemiczna w lipcu trochę namieszała i stąd ten cykl jest jakiś inny... Czekam na razie na termin miesiączki i zobaczę czy przyjdzie o czasie czy coś się po przesuwało
 
reklama
Do góry