reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

U mnie za to dalej bladziochy na owu jak nie wiem 😅 dzisiaj zrobię jeszcze raz wieczorem żeby sprawdzić czy coś się zmieni . Wygląda to tak jak na zdjęciu ,z tym że 29 nie zdążyłam rano zrobić . Ale nie nastawiam się jakoś na te testy ,bo mnie różne cuda już wychodziły ,więc bardziej ufam temu co powiedziała lekarka że owu będzie na dniach ☺️
 

Załączniki

  • c7beb5d5-5b9a-4926-8b9c-7c5ab43c11c6.jpeg
    c7beb5d5-5b9a-4926-8b9c-7c5ab43c11c6.jpeg
    42,9 KB · Wyświetleń: 49
reklama
jaka przerwę kazał wam zrobić lekarz , bo u nas kazała zrobić 2-4 dni czyli tyle ile mniej więcej jest przerwy podczas starań ,powiedziała że więcej to już jest za dużo . Więc jeżeli będziecie działać dzisiaj a badanie ma być w środę to myślę ten 1 dzien to może być trochę mało , my mieliśmy zrobić badanie w czwartek ,ale że względu na to że kazała nam się teraz stać przez 3 dni do wtorku to przełożyłam na kolejny wtorek badania żeby jednak te min 2 pełne dni przerwy były ☺️
2 dni abstynencji minimum. Chyba jednak przełożymy to badanie, wolę jeszcze spróbować. Wszystko się skomplikowało, przez to że mi się owulacja 2 dni przesunęła 😒
 
U mnie za to dalej bladziochy na owu jak nie wiem 😅 dzisiaj zrobię jeszcze raz wieczorem żeby sprawdzić czy coś się zmieni . Wygląda to tak jak na zdjęciu ,z tym że 29 nie zdążyłam rano zrobić . Ale nie nastawiam się jakoś na te testy ,bo mnie różne cuda już wychodziły ,więc bardziej ufam temu co powiedziała lekarka że owu będzie na dniach ☺️
A miewasz jakieś objawy owulacji? i jak długie miewasz cykle? U mnie w tym cyklu teksty nic nie pokazywały i już je skreśliłam (zazwyczaj owulacja ok 14 dc). Dopiero wczoraj 15 dc zaobserwowałam rano dużo więcej śluzu i tego samego dnia po południu był peak (z 0,32 skoczyło od razu na 1,5).
 
Mi ostatnio peak pokazało w niedzielę w poniedziałek wizyta u ginekologa I było max 2 dni po owulacji.
Więc wychodzi ze owulacje mam przed pikiem lub peak =od razu owulacja. Teraz wychodzi ze w sama owulacje mam wizyte .
Zastanawiam się co powie lekarz idę do innego całkiem. Czy 12 dni faza lutealna to ok?
Czy trzeba byłoby ją wydłużyć?
Pytam się z ciekawości,bo mój ginekolog twierdzi że 14 powinna być no ok rozumiem to,ale żadnych badań nie zrobił.
Więc sama wzięłam się za cały panel tarczycowy
Wizyta u lekarza w sobotę
Badania morfologia w tym tygodniu
Więc pojde w miarę przygotowana na wizytę.
 
A miewasz jakieś objawy owulacji? i jak długie miewasz cykle? U mnie w tym cyklu teksty nic nie pokazywały i już je skreśliłam (zazwyczaj owulacja ok 14 dc). Dopiero wczoraj 15 dc zaobserwowałam rano dużo więcej śluzu i tego samego dnia po południu był peak (z 0,32 skoczyło od razu na 1,5).
ogólnie objawy zazwyczaj mam tylko takie że mnie kłuje jajnik , że śluzem jest różnie ,nigdy nie zaobserwowalam żebym miała taki książkowy jak białko kurze , wgl nie mam go za dużo . W tym cyklu specjalnie brałam miovele nac i wiesiołek ale i tak nie widzę różnicy niestety 😔 testy robiłam już kiedyś i z tym pikiem było różnie , raz był raz go nie było a raz był 2 razy w miesiącu . W zeszłym cyklu akurat nie robiłam ,byłam na monitoringu i tak potwierdziłam owulację . W tym też chodze ma monitoring a testami chciałam tylko sprawdzić czy wgl jest sens je robić w moim przypadku. Cykle mam różne 27-34 , w zeszłym przez pozna stymulację i pozna owulację trwał 38 . Teraz jakby książkowo będę miała owulację 13-14 DC 😅 sprawdzę sobie jeszcze wieczorem czy coś się zadzieje z testami 😔
 
2 dni abstynencji minimum. Chyba jednak przełożymy to badanie, wolę jeszcze spróbować. Wszystko się skomplikowało, przez to że mi się owulacja 2 dni przesunęła 😒
myślę że ja też bym wolała podziałać jeszcze , badanie może poczekac jak dla mnie ,później bym miała wyrzuty sumienia że nie spróbowałam jeszcze się wbić w termin haha 😅😅
 
Spojrzy ktoś na wyniki? Homocysteina chyba za wysoka, progesteron nie wiem czy nie za niski (gdzieś czytałam, że min 18-20, żeby ewentualna ciąża mogła się utrzymać?), kwas foliowy powyżej normy… tsh też wysoko. Ech
 

Załączniki

  • IMG_0060.jpeg
    IMG_0060.jpeg
    141 KB · Wyświetleń: 96
  • IMG_0061.jpeg
    IMG_0061.jpeg
    70,7 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Spojrzy ktoś na wyniki? Homocysteina chyba za wysoka, progesteron nie wiem czy nie za niski (gdzieś czytałam, że min 18-20, żeby ewentualna ciąża mogła się utrzymać?), kwas foliowy powyżej normy… tsh też wysoko. Ech
Ja odebralam wyniki tsh mam ponad 4.02 i te drugie też w granicy normy
Więc super :(
W sobotę Edo.
Na pewno leki .bynajmniej wiem że coś nie tak że mną
 
Do góry