reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Jejku mam jakieś schizy ze znów się uda ale skończy tez jak ostatnio a drugiej pozamacicznej nie przeżyję 😭
Lęk i stres nie sprzyjają zachodzeniu w ciąże. Jak wnioskuje jesteś po CP. Podczas tego na pewno doświadczyłaś dużo stresu czy strachu o własne zdrowie i życie. Może warto przegadać to z psychologiem przed kolejną ciążą? I czemu zakładasz z góry, że się nie uda i czarne scenariusze?
 
reklama
kurde, już 2 miesiące od tych badań w Kato i dalej nie ma wyników
Oni tak długo i dziwnie to wysyłają. Ja czekałam za jednym wynikiem ponad 3 miesiące, bombardowałam ich telefonami prawie codziennie, aż w końcu napisałam oficjalnego e-maila co z moim wynikiem i za 2 dni otrzymałam wynik. Coś chyba nie za bardzo ogarniają tą papierologie..
 
Oni tak długo i dziwnie to wysyłają. Ja czekałam za jednym wynikiem ponad 3 miesiące, bombardowałam ich telefonami prawie codziennie, aż w końcu napisałam oficjalnego e-maila co z moim wynikiem i za 2 dni otrzymałam wynik. Coś chyba nie za bardzo ogarniają tą papierologie..
no teoretycznie mają na to 12 tygodni (tak nam powiedzieli) czyli jakieś 3 tygodnie jeszcze mają...
 
Hej dziewczyny. Ja byłam dziś na beta HCG, czekam na wynik. To mój pierwszy transfer a staramy się ponad 10 lat. W sobotę zrobiłam test i wyszła blada kreska. Nigdy nawet nie zaszłam w ciążę więc tak trudno mi uwierzyć, że to może być prawda. Życzę wszystkim staraczkom powodzenia!❤️ A za mnie trzymajcie mocno kciuki😊
 
Hej dziewczyny. Ja byłam dziś na beta HCG, czekam na wynik. To mój pierwszy transfer a staramy się ponad 10 lat. W sobotę zrobiłam test i wyszła blada kreska. Nigdy nawet nie zaszłam w ciążę więc tak trudno mi uwierzyć, że to może być prawda. Życzę wszystkim staraczkom powodzenia!❤️ A za mnie trzymajcie mocno kciuki😊
wow oby się udało trzymam mocno kciuki!
Ja jak narazie mocno odczuwam skutki odstawienia anty... Włosy to właściwie codziennie muszę myć, pocę się okropnie 😞. Myślałam że łatwiej odstawić niż zacząc przyjmować ale u mnie jest dokładnie odwrotnie.
Za to moje libido poszybowało w kosmos 😅, także idealnie się składa.
 
Hej dziewczyny. Ja byłam dziś na beta HCG, czekam na wynik. To mój pierwszy transfer a staramy się ponad 10 lat. W sobotę zrobiłam test i wyszła blada kreska. Nigdy nawet nie zaszłam w ciążę więc tak trudno mi uwierzyć, że to może być prawda. Życzę wszystkim staraczkom powodzenia!❤️ A za mnie trzymajcie mocno kciuki😊
Trzymamy mocno kciuki 🤞
 
Dziewczyny, jednak się przemogłam i posikałam trochę na testy owu, wygląda na to że wczoraj był peak, czyli dziś owu, trochę później niż zwykle, bo mam 16 DC. Mąż ma zaplanowane na środę badanie nasienia, myślicie żeby przełożyć? Wczoraj działaliśmy, ale jak tak wygląda sytuacja, to może jeszcze dzisiaj dobrze byłoby poprawić 😄
jaka przerwę kazał wam zrobić lekarz , bo u nas kazała zrobić 2-4 dni czyli tyle ile mniej więcej jest przerwy podczas starań ,powiedziała że więcej to już jest za dużo . Więc jeżeli będziecie działać dzisiaj a badanie ma być w środę to myślę ten 1 dzien to może być trochę mało , my mieliśmy zrobić badanie w czwartek ,ale że względu na to że kazała nam się teraz stać przez 3 dni do wtorku to przełożyłam na kolejny wtorek badania żeby jednak te min 2 pełne dni przerwy były ☺️
 
reklama
wow oby się udało trzymam mocno kciuki!
Ja jak narazie mocno odczuwam skutki odstawienia anty... Włosy to właściwie codziennie muszę myć, pocę się okropnie 😞. Myślałam że łatwiej odstawić niż zacząc przyjmować ale u mnie jest dokładnie odwrotnie.
Za to moje libido poszybowało w kosmos 😅, także idealnie się składa.
Oj ja miałam tak samo po anty 😒, ale po jakimś czasie to przechodzi, organizm się normuje. Już 6 lat nie biorę, nie wiem jak to będzie, po 2 (mam nadzieję) ciąży ale jak sobie pomyślę o skutkach odstawienia to jakoś nie mam chęci wracać do tab. Może coś innego. Zobaczymy na razie się staramy. 🤪
 
Do góry