reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
powiem ci że nie 3 dni z rzędu robiłam rano z drugiego meczu ,oczywiście nie pijąc , 2 łyki żeby popić tabletkę która muszę rano wziąć na tarczycę . Szczerze robię je tak tylko o bo mam je w domu ,ale jakoś się nimi nie sugeruje bo odkąd je robię to cuda mi wychodzą , wierzę w to co powiedział lekarz że będzie na dniach ,zresztą w środę idę sprawdzić czy mi pękł pęcherzyk ,ale myślę że skoro ostatnio nie potrzebowałam nic na pęknięcie to może tym razem też będzie okej ☺️
Czekamy na update w środę i działaj tam🔥
 
Ja proszę narazie na ławeczkę. Jutro mam usg jamy brzusznej z podejrzeniem kamieni w woreczku żółciowym. Zobaczymy co jutro powie lekarz ale jeżeli diagnoza się potwierdzi i będę musiała mieć jakieś zabiegi to w tym miesiącu odpuszczam starania.
 
Ja proszę narazie na ławeczkę. Jutro mam usg jamy brzusznej z podejrzeniem kamieni w woreczku żółciowym. Zobaczymy co jutro powie lekarz ale jeżeli diagnoza się potwierdzi i będę musiała mieć jakieś zabiegi to w tym miesiącu odpuszczam starania.
Jasna sprawa, zdrowotne kwestie to priorytet. Wpisana😉 powodzenia jutro u lekarza🤞
 
reklama
Do góry