reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Starania musimy odłożyć na dalszy plan.
Msm prawdopodobnie zapalenie reumatologiczne stawów. Ob podwyższone. Teraz muszę reumatologa poszukać .
Biodro do wymiana w najbliższych latach .więc odpuszczamy sobie dziecko.zdrowie ważniejsze.
Pozdrawiam
O rany, strasznie mi przykro 😣 zadbaj o siebie i mam nadzieję, że mimo wszystko Wasze marzenie o dziecku jeszcze się spełni 🫂
 
Ostatnia edycja:
Cześć :)
Mam na imię Kasia i od jakiegoś czasu Was mentalnie z ubocza wspieram. Teraz na wrześniowych kreskach, a wcześniej na sierpniowych.
Mam na pokładzie rocznego synka i od 3 cykli staram się z mężem o rodzeństwo dla synka. Niestety narazie bezskutecznie.
Pierwsza ciąża była planowana i udało nam się za pierwszym podejściem.
Czy jest szansa jeszcze do Was dołączyć i zapisać się na testowanie 12 września?
Owulacje miałam 2 września w tym dniu też byłam u mojej ginekolog po pomóc w staraniach.. Narazie mam zbadać poziom prolaktyny i brać dest..I.. Nox w dawce 1/4 tabletki raz w tygodniu..
W zeszłym miesiącu zbadałam tylko poziom progesteronu jakoś 7 dni przed okresem. Na własną rękę i był na poziomie 23..
Tak jak dwa pierwsze cykle mocno się nakrecalam i szukałam na siłę objawów, tak teraz już jestem mocno zrezygnowana..
 
A czy któraś z Was jeszcze nie testowała, ale czuje, że może być w ciąży? Że jest jakoś inaczej niż zwykle? ☺️
Tak, ja od 3,5 roku co miesiąc czuję że jestem w ciąży :)

Ja się boję trochę, że partner nie będzie chciał się zgodzić na badanie nasienia… Czy gdyby była potrzeba tego badania i jakimś cudem udałoby mi się go przekonać to myślicie, żeby od razu zrobić jakieś rozszerzone badania? Żeby z jednego materiału dowiedzieć się co się da?
Jeśli jest problem z przekonaniem go do badań to warto zrobić za jednym zamachem rozszerzone
No właśnie na razie nie rozmawialiśmy. Ale jeśli pójdę we wtorek do kliniki to pewnie będzie zalecenie dla niego, żeby to badanie zrobić.
Na pierwszą wizytę do kliniki najlepiej iść razem z partnerem. Niepłodność dotyczy pary, a nie tylko kobiety. Może zapisz się jak będziesz miała zrobione podstawowe badania ze staraczkowej listy, a partner wyniki badań nasienia. Lekarz będzie miał do czego się odnieść i nie będzie to stracone 300 zł :) z tego co widzę zapisałaś się już do lekarza od niepłodności, ale to podobnie jak wyżej i ceny wizyt też pewnie zbliżone ;)
Wrzesień to miesiąc nowych edycji / sezonów programów, oczywiście już zaliczyłam ślub od pierwszego wejrzenia w tym tygodniu, ale w tym przypadku też wszystko musi się rozkręcić🫣😃
A wie ktoś czy jest nowa edycja Love Island? 😀
 
Tak, ja od 3,5 roku co miesiąc czuję że jestem w ciąży :)


Jeśli jest problem z przekonaniem go do badań to warto zrobić za jednym zamachem rozszerzone

Na pierwszą wizytę do kliniki najlepiej iść razem z partnerem. Niepłodność dotyczy pary, a nie tylko kobiety. Może zapisz się jak będziesz miała zrobione podstawowe badania ze staraczkowej listy, a partner wyniki badań nasienia. Lekarz będzie miał do czego się odnieść i nie będzie to stracone 300 zł :) z tego co widzę zapisałaś się już do lekarza od niepłodności, ale to podobnie jak wyżej i ceny wizyt też pewnie zbliżone ;)

A wie ktoś czy jest nowa edycja Love Island? 😀
Właśnie nic nie słychać o nowym sezonie Love Island, a to moje i męża guilty pleasure 😄 ale Gilon w ciąży to im to może coś zmieniło w planach 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny powiedzcie, czy czekacie z testem do dnia miesiączki czy robicie kilka dni przed? Ja zaplanowałam testowanie na niedzielę rano bo wtedy będę w domu ale termin miesiączki mam na środę. Dzisiaj oczywiście nie wytrzymałam i już zrobiłam test 🙈 Wyszedł negatyw. Zostało 5 dni do miesiączki a zauważyłam, że śluz jest podbarwiony krwią. Może to podobno świadczyć o implantacji zarodka ale również o zbliżającym się okresie. (prawie zawsze tak mam 2 dni przed miesiączką) Wam też te dni niemilsiernie się wleką? Nie wiem czy czekać do tej środy czy zrobić znowu w niedzielę test 🤔
 
A i dodam jeszcze że wcześniej bolały mnie piersi i podbrzusze a teraz już nie.. jeszcze kilka dni temu wydawało mi się że może się udało ale teraz sama nie wiem. Wszystkie objawy niemal ustąpiły .. w poprzedniej ciąży piersi bolały mnie przez długi czas ..
 
U mnie sytuacja dalej jest niezbyt jasna w tym cyklu. Już 24 dc. A sądząc po testach LH to już raczej nic nie będzie w kwestii próby owulacji. Najbardziej zastanawia mnie tylko śluz. Już od jakiegoś czasu( tak od około 26.08 czyli 13 dc.)jest ciągle, raz mniej, raz więcej, razem jest wodnisty, a raz rozciągliwy. Nie ma go na tyle dużo, że się leje, raczej widzę go tylko przy podcieraniu, ale ciągle jest. Tak więc śluz też mi za dużo nie mówi 🙈😅
 

Załączniki

  • IMG_6168.jpeg
    IMG_6168.jpeg
    44,1 KB · Wyświetleń: 8
reklama
A i dodam jeszcze że wcześniej bolały mnie piersi i podbrzusze a teraz już nie.. jeszcze kilka dni temu wydawało mi się że może się udało ale teraz sama nie wiem. Wszystkie objawy niemal ustąpiły .. w poprzedniej ciąży piersi bolały mnie przez długi czas ..
Mam dokładnie to samo co Ty 😂 okres w środę a testowanie w niedzielę. Bolą mnie piersi bardziej w około sutkow jak same piersi mniej jak zawsze.. Człowiek się nakręca 🫣
 
Do góry