reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Wrzesień to miesiąc nowych edycji / sezonów programów, oczywiście już zaliczyłam ślub od pierwszego wejrzenia w tym tygodniu, ale w tym przypadku też wszystko musi się rozkręcić🫣😃
 
reklama
16 lat miałam,wyprowadziłam się co prawda nie daleko i z wiekiem rozumiem że rodzice byli na maksa przeciwni 😅 zamieszkałam razem z chłopakiem i związek na maksa toksyczny,byliśmy razem 8 lat i na szczęście już dłużej nie jesteśmy 🫣 błędy młodości ..
Młodość po to jest żeby błądzić i na tych błędach się uczyć!🙂 ja się wyprowadziłam z domu dopiero po studiach.
 
Starania musimy odłożyć na dalszy plan.
Msm prawdopodobnie zapalenie reumatologiczne stawów. Ob podwyższone. Teraz muszę reumatologa poszukać .
Biodro do wymiana w najbliższych latach .więc odpuszczamy sobie dziecko.zdrowie ważniejsze.
Pozdrawiam
Przykro mi😥 ale jak mówisz, zdrowie jest sprawą nadrzędną.
 
reklama
Starania musimy odłożyć na dalszy plan.
Msm prawdopodobnie zapalenie reumatologiczne stawów. Ob podwyższone. Teraz muszę reumatologa poszukać .
Biodro do wymiana w najbliższych latach .więc odpuszczamy sobie dziecko.zdrowie ważniejsze.
Pozdrawiam
Bardzo mi przykro! wierzę, że się uporasz z przeciwnościami i jeszcze się Wam uda z dzieckiem
 
Do góry