reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Jeśli chcesz żeby można było go wysłać w konkretne miejsce aby posprzątał, miał mapę i nie odbijał się na oślep od ścian to zwracaj uwagę żeby miał tzw. wieżyczkę. My mamy 2 z xiomi w domu i jesteśmy zadowoleni.

Ps. @anyżowa wpisz mnie na ławkę skoro spowrotem zagościłam na kreskach 😅
No hej. Wpisałam🙂. A jak tam u Ciebie sytuacja? Myślisz o kolejnej stymulacji ivf?
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie off-top: korzystacie z robotów sprzątających w domu? Tych okrągłych, co same jeżdżą? Jeśli tak, to możecie się podzielić opiniami?
Pożyczyliśmy od teściów jakiś taki podstawowy, żeby zobaczyć czy w naszym mikro mieszkanku ma to w ogóle sens i jestem zadowolona z efektu, więc chce kupić swój. Szukam czegoś rozsądnego cenowo (do 2tys. tak myślę), ze zbiornikiem na kurz (nie workiem), z funkcją mapowania przestrzeni (żeby nie jeździł bez sensu w kółko, tylko zapamiętał podłoże), może mieć funkcję mopowania, ale nie musi. A, no i stacja dokująca nie może być duża, bo nie wiem gdzie by ją podłączyć na stałe, żeby nie zawadzała.
Help 🙏🏻
My mamy i jestem zadowolona, ale ja mam dwa koty i mam do wyboru albo codziennie jechać z normalnym odkurzaczem albo puścić robota. Wiadomo, że nie odkurzy tak jak normalny odkurzacz ale jako taki pomocniczy jest ok, mamy nasz juz ponad 4 lata nazywa sie chyba xiaomi viaomi 2. Musiałabym dokładniej sprawdzić
 
Dziewczyny, mam pytanie off-top: korzystacie z robotów sprzątających w domu? Tych okrągłych, co same jeżdżą? Jeśli tak, to możecie się podzielić opiniami?
Pożyczyliśmy od teściów jakiś taki podstawowy, żeby zobaczyć czy w naszym mikro mieszkanku ma to w ogóle sens i jestem zadowolona z efektu, więc chce kupić swój. Szukam czegoś rozsądnego cenowo (do 2tys. tak myślę), ze zbiornikiem na kurz (nie workiem), z funkcją mapowania przestrzeni (żeby nie jeździł bez sensu w kółko, tylko zapamiętał podłoże), może mieć funkcję mopowania, ale nie musi. A, no i stacja dokująca nie może być duża, bo nie wiem gdzie by ją podłączyć na stałe, żeby nie zawadzała.
Help 🙏🏻
Ja niestety nie pomogę😅 napieprzam z tradycyjnym odkurzaczem i myję podłogę zwykłym mopem z wiledy😅 poza tym nie mam nawet zmywarki, pewnie jestem w mniejszości😄 czy jeszcze jest ktoś taki? 🤣
 
No hej. Wpisałam🙂. A jak tam u Ciebie sytuacja? Myślisz o kolejnej stymulacji ivf?
Tak, czekam teraz na dokumenty z poprzedniej kliniki i już wstępnie jestem dogadania z nowym lekarzem. Za 2 tygodnie mam wizytę z ponowną kwalifikacją do programu, pewnie część badań trzeba będzie odświeżyć i tym razem będę mieć długi protokół stymulacji. Podobno na nim wszystko ma bardziej równo rosnąć i powinnam uzyskać więcej komórek nadających się do zapłodnienia. Jeśli nic nie wyskoczy po drodze to listopad/grudzien możliwy transfer. 🤞🏻
 
Ja niestety nie pomogę😅 napieprzam z tradycyjnym odkurzaczem i myję podłogę zwykłym mopem z wiledy😅 poza tym nie mam nawet zmywarki, pewnie jestem w mniejszości😄 czy jeszcze jest ktoś taki? 🤣
Nie, wypisz wymaluj jak ja 🤪 Podłogi raczej myję na kolanach, bo jest wtedy dokładniej.
Ale jak się da, to chcę sobie trochę ułatwić życie 🙈 Zmywarki też nie mam (a nienawidzę zmywać), bo nie mam na nią zwyczajnie miejsca. Podobnie z piekarnikiem. Także - witam w naszym średniowieczu 🤣
 
Robiłam rano w diagnostyce progesteron I amh .
Amh to może w poniedziałek będzie lub wtorek ale proga też niema
Następnym razem pojadę do szpitala rano i o 14 mam wynik tak jak progesteron.
 
Tak, czekam teraz na dokumenty z poprzedniej kliniki i już wstępnie jestem dogadania z nowym lekarzem. Za 2 tygodnie mam wizytę z ponowną kwalifikacją do programu, pewnie część badań trzeba będzie odświeżyć i tym razem będę mieć długi protokół stymulacji. Podobno na nim wszystko ma bardziej równo rosnąć i powinnam uzyskać więcej komórek nadających się do zapłodnienia. Jeśli nic nie wyskoczy po drodze to listopad/grudzien możliwy transfer. 🤞🏻
Oby nowa klinika i długi protokół dał wspaniałe efekty🤞 ja za tydzień z kawałkiem mam pierwszą wizytę przed stymulacją, już teraz odczuwam mix emocji radość ( bo pojawia się realna szansa), obawę (bo na każdym etapie coś może pójść nie tak) , stres , nadzieję- zastanawiam się jak to na Nas wpłynie i jak to u Nas będzie przebiegać, ale nie przekonamy się puki nie zaczniemy i nie spróbujemy, jak zwykle za bardzo wybiegam w przyszłość🙈 do tego dochodzi logistyka przyjazd stąd plus na miejscu kawał drogi (klinika 480 km od miejsca zamieszkania) . Szkoda, że nie można tego wszystkiego przyspieszyć i ciągle na coś trzeba czekać a głowa ciągle Tworzy jakieś scenariusze😵

Trzymam za Ciebie kciuki, tym razem musi być dobrze, oby nic nie wyskoczyło i transfer był już w listopadzie✊✊
 
Nie, wypisz wymaluj jak ja 🤪 Podłogi raczej myję na kolanach, bo jest wtedy dokładniej.
Ale jak się da, to chcę sobie trochę ułatwić życie 🙈 Zmywarki też nie mam (a nienawidzę zmywać), bo nie mam na nią zwyczajnie miejsca. Podobnie z piekarnikiem. Także - witam w naszym średniowieczu 🤣
Ja też puki co mam małe mieszkanie, zmienię jak się rodzina powiększy, narazie jakoś nie wychodzi😅 też cierpię na brak miejsca, a stwierdzam, że nie ma co angażować sprzętu na 30 m kwadratowych😅
 
reklama
Nie, wypisz wymaluj jak ja 🤪 Podłogi raczej myję na kolanach, bo jest wtedy dokładniej.
Ale jak się da, to chcę sobie trochę ułatwić życie 🙈 Zmywarki też nie mam (a nienawidzę zmywać), bo nie mam na nią zwyczajnie miejsca. Podobnie z piekarnikiem. Także - witam w naszym średniowieczu 🤣
Podłogę na kolanach myję zawsze w łazience, włosy mi wypadają i są wszędzie🙄 tam musi być dokładnie i przy ścianach i na listwach też pospolita ściera najbardziej się u mnie sprawdza, poza tym u mnie strasznie się kurzy😵‍💫
 
Do góry