reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Haha najgorzej, jak się człowiek do dobrego przyzwyczai😅 na pewno coś fajnego wybierzesz. Obym wkońcu zmieniła mieszkanie i też mogła zaznać luksusu😄😁😁
Zmiana będzie jak u Ciebie - jak się rodzinka powiększy 🙈 Dobrze, że taka opcja w ogóle jest, nawet jeśli tylko tymczasowa. Ale jestem pewna, że w końcu pójdziemy na swoje 💪🏻
 
reklama
Myślę, że ogólnie nie ma co się nastawiać negatywnie. Przy pierwszej stymulacji strasznie się bałam jak będę się czuła podczas brania zastrzyków i po punkcji, jak to wszystko będzie wyglądać. Finalnie nie było tak źle, więc będę i za ciebie trzymać kciuki żeby było podobnie z samopoczuciem :) może akurat będziesz wśród dziewczyn u których pierwsza stymulacja i pierwszy transfer będą tymi szczęśliwymi 💕🤞🏻
Dziękuję🥹 damy radę!
 
Nie da rady go bardziej wysunąć, albo przełożyć chwilowo na czas robienia w inne miejsce?
Niestety nie, blat jest za krótki 😔 Można by go na stole w pokoju (tak naprawdę, tuż przy kuchni) stawiać, ale to za każdym razem trzeba by go czyścić i z powrotem do pudła - bez sensu. A na stole mamy już TM na stałe, który też trochę miejsca zajmuje.
 
Dziewczyny, mam pytanie off-top: korzystacie z robotów sprzątających w domu? Tych okrągłych, co same jeżdżą? Jeśli tak, to możecie się podzielić opiniami?
Pożyczyliśmy od teściów jakiś taki podstawowy, żeby zobaczyć czy w naszym mikro mieszkanku ma to w ogóle sens i jestem zadowolona z efektu, więc chce kupić swój. Szukam czegoś rozsądnego cenowo (do 2tys. tak myślę), ze zbiornikiem na kurz (nie workiem), z funkcją mapowania przestrzeni (żeby nie jeździł bez sensu w kółko, tylko zapamiętał podłoże), może mieć funkcję mopowania, ale nie musi. A, no i stacja dokująca nie może być duża, bo nie wiem gdzie by ją podłączyć na stałe, żeby nie zawadzała.
Help 🙏🏻
Pożyczyliśmy na próbę od znajomych ale u nas się nie sprawdziło. Prawie non stop sie gdzieś blokował. Inna sprawa że mamy dużo mebli stojących w różnych dziwnych miejscach. Ale znajomi polecają, więc może to kwestia naszego zagraconego mieszkania i naszego psa ;)
 
Krótki protokół na naturalnym cyklu I na tym moja wiedza się kończy, dowiem się więcej na wizycie za tydzień.
U nas ma być tak samo, ale jak wyjdzie to jeszcze się okaże... mam te same strachy co Ty. Bardzo się bałam samopoczucia po zastrzykach, ale póki co po 5 dniach jest ok, więc oby tak dalej :)
 
U nas ma być tak samo, ale jak wyjdzie to jeszcze się okaże... mam te same strachy co Ty. Bardzo się bałam samopoczucia po zastrzykach, ale póki co po 5 dniach jest ok, więc oby tak dalej :)
Nie jestem sama, to budujące, to znaczy, że sama nie swiruję🤪Ja się kiedyś też bałam samych zastrzyków, ale pewna osoba pomogła mi to przezwyciężyć pewna miła Pani z kresek💜 😉
Cieszę się, że dobrze znosisz stymulację, oby tak dalej☺️ ile dni jeszcze w planie orientacyjnie wiesz, ale zapewne wyjdzie w praniu? Jutro masz podglad✊✊️ oprócz tego badasz pewnie estradiol?
 
Nie jestem sama, to budujące, to znaczy, że sama nie swiruję🤪Ja się kiedyś też bałam samych zastrzyków, ale pewna osoba pomogła mi to przezwyciężyć pewna miła Pani z kresek💜 😉
Cieszę się, że dobrze znosisz stymulację, oby tak dalej☺️ ile dni jeszcze w planie orientacyjnie wiesz, ale zapewne wyjdzie w praniu? Jutro masz podglad✊✊️ oprócz tego badasz pewnie estradiol?
Tak, jutro podgląd. Wstępnie mialo byc 8 dni, ale pewnie jutro się okaże. Receptę dostałam z dawkami na 9 dni maksymalnie. Już zostałam tu pouczona żeby zapytać o estradiol :D totalnie jestem zielona w tym temacie. Nie wiem co bardziej mnie przeraża, mój brak wiedzy czy procedura :D
 
Dziewczyny wynik 7 dni po owulacji.z takim progiem to no chyba dupa..
Czy to jest winną ,ze ta faza jest taka krótka?. Niech ktoś się wypowie mądrzejszy.
A czy amh w wieku 35 lat jest ok?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240921_064325_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240921_064325_Samsung Internet.jpg
    114,2 KB · Wyświetleń: 80
  • Screenshot_20240921_064414_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240921_064414_Samsung Internet.jpg
    129,8 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry