reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
Wiem, że przykro 😔

Najważniejsze, że podeszłaś walecznie. Zobaczysz, uda Ci się tym razem, wierzę w to głęboko 😚✊✊

A zastrzyki już robisz? Jak to jest?
Wiesz kiedy będziesz miała transfer?
czekam teraz na okres, mam nadzieję, że jutro przyjdzie i 2dc zaczynam zastrzyki.
Kiedy transfer to zależy czy będzie świeży czy nie i jak pójdzie stymulacja. Bo może nawet nie będzie co transferować, kto to wie.
Ale zakładając, że wszystko idzie gładko transfer by wypadł w drugiej połowie września myślę.
 
czekam teraz na okres, mam nadzieję, że jutro przyjdzie i 2dc zaczynam zastrzyki.
Kiedy transfer to zależy czy będzie świeży czy nie i jak pójdzie stymulacja. Bo może nawet nie będzie co transferować, kto to wie.
Ale zakładając, że wszystko idzie gładko transfer by wypadł w drugiej połowie września myślę.
Niech Wypadnie w moje urodziny (nie ma innej opcji) 14nastego 😍 i będzie mała lady caro 😊😊
 
Oj ja miałam tak samo po anty 😒, ale po jakimś czasie to przechodzi, organizm się normuje. Już 6 lat nie biorę, nie wiem jak to będzie, po 2 (mam nadzieję) ciąży ale jak sobie pomyślę o skutkach odstawienia to jakoś nie mam chęci wracać do tab. Może coś innego. Zobaczymy na razie się staramy. 🤪
miałaś jeszcze jakieś objawy? I wiesz może kiedy cykl się unornowal? Ja akurat brałam plastry następnie zmieniłam na krążek, muszę przyznać że bardzo wygodna metoda to była w trakcie brania miałam mało skutków ubocznych.
 
Spojrzy ktoś na wyniki? Homocysteina chyba za wysoka, progesteron nie wiem czy nie za niski (gdzieś czytałam, że min 18-20, żeby ewentualna ciąża mogła się utrzymać?), kwas foliowy powyżej normy… tsh też wysoko. Ech
Progesteron bardzo spoko,
TSH mówią, że za wysokie, ale ja mam podone i moi lekarze mówią, że okej
kwas foliowy wysoko i tu bym trochę popatrzyła, bo gdzieś mi się o uszy obiło, że jak kwas foliowy jest wysoko to znaczy, ze może być problem z metabolizowaniem go.
 
Spojrzy ktoś na wyniki? Homocysteina chyba za wysoka, progesteron nie wiem czy nie za niski (gdzieś czytałam, że min 18-20, żeby ewentualna ciąża mogła się utrzymać?), kwas foliowy powyżej normy… tsh też wysoko. Ech
progesteron dobry (do utrzymania ciąży powyżej 11)
Homocysteina do starań powinna być poniżej 8 (tak słyszałam)
Tsh mogłoby być niższe.
 
reklama
Do góry